Máte někdo zkušenost s mastí (krémem) „Leniens“?

Jedná se o masťový základ, který se dá běžně zakoupit v lékárnách.
Nedávno jsem kdesi četla chválu jedné populární dámy, která tvrdila,
že leniensku léta používá k plné spokojenosti místo drahých krémů.

Doplňuji:
Ženy, opravdu žádná ten „zázrak“ neznáte?

Nejlepší odpověď
ahold

Tzv. Lenienska je dobrá na suchou, velmi suchou pleť. Zabraňuje vysušení pleti, zachová elasticitu. Neobsahuje žádné kosmetické přídavky a proto je vhodná i na citlivou pleť. Ale zrovna nevoní. Ne, nepáchne, ale je cítit tím tukem. Pokud jí použiješ na noc po odlíčení, doporučuji chránit polštář třeba ručníkem.
Po promazání rukou natáhni bavlněné rukavice a pokud budeš ošetřovat třeba paty, tak rozhodně nelez do postele bez ponožek.
Za trochu toho nepohodlí to stojí. Po týdnu budeš vidět rozdíl. Tvářička jako miminko.
Doplňuji:
Chtěla jsem napsat „jako dětská prdýlka“, ale to by se mohlo různě chápat. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Já kupuji lékařskou vazelínu v kýblu na výrobu konopné masti

Andělé

Zkušenosti s tímto krémem nemám,ale moc Ti děkuju za tip,vyzkouším.
Podle složení může být opravdu dobrý,já už dlouho používám na noc podobný,zrovna jsem si ho dnes koupila: http://www.ka­sa.cz/nutri-sensitive-sos-krem-nivea-baby-150ml/

Na drahé krémy nemám a tento dětský,mastný,hutný krém bez parabenů,dělá dobře jak dětem,tak i mně. Můžu jen doporučit.:)
Doplňuji:
Vždy jsem ho koupila kolem 90 Kč,ne za 130 Kč,jak je uvedeno v odkaze..:)

tono

Dobrý večer, osobně jsem slyšela, že je to skutečně jen pro velice suchou pleť, jinak hrozí zanesení pórů, ale jinak dodávám, že tuto mast léta používá na pleť naše přední herečka Květa Fialová a ta tedy nestárne, viďte? Ikdyž není to jen o krému, ale také o genetice a jejím vyrovnaném způsobu života. Zdravím.