zenda

Jak se zbavit hluboké vrásky mezi obočím?

Existuje nějaký zaručený krém a nebo pomůže jen zákrok …
Pokud to druhé, tak kde v Jihomoravském kraji – Brno – najdu kliniku se zaručenými výsledky, ale ne moc drahou … Díky

Nejlepší odpověď
da ny

Začala se „rýsovat“ kolem 18..... Od 30 nosím denně brýle „na dálku“. Kolem 50 už byla mezi obočím pěkná brázda, přísný výraz.
Nikdy bych tomu nevěřila, ale taková letitá rýha mi za 4,5 roku zmizela.
Před 5 lety jsem řešila vážné zdravozní obtíže, prošla jsem tak trochu „změnou“ ve svém životě.
Priority jsem sice měla vždy slušně srovnané, ale musela jsem „vypořádat“ některé vztahy (k sobě, osobám, k ID, k zaměstnání, k budoucnosti). „zklidnit hormon“. Stres a napětí zmizelo z mého života.
Ztratila jsem na váze a pleť byla zejména při léčbě extrémně suchá. Před 5 lety jsem začala natíret obličej a hlubokou vrásku mezi obočím mastí. Po roce si starší dcera řekla o „recept“ (zaznamenala změnu). Nyní je vráska zcela pryč.
Takže v mém případě pomohla změna jídelníčku (očista a detox, zejména po chemoterapii a ozařování), psychika a mast (retinol):
http://www.gi­galekarna.cz/pro­dukt/infadolan-mast-100g/

Vzpomínám na slova známé magistry z lékárny: „Co je vhodné na pr*el je dobré i na obličej. Teď je i taková módní vlna mezi hvězdamI (včetně těch v USA).“ 😁
Jednalo se tehdy o: http://www.lekarna-gabriela.cz/zbo­zi/2425206/pre­paration-h-rct-ung-1x25g

Případně by mohla pomoci aplikace nějakého materíálu injekční stříkačkou z rukou odborníka. Někdy nutno za čas opakovat.

Další odpovědi
marci1

Vrásky mezi obočím mohou znamenat, že Tvoje játra potřebují regeneraci. Zkus přestat jíst tučná a smažená jídla a vyloučit alkohol. Pokud by se to nezlepšilo, nech si u svého praktického lékaře udělat odběr – jaterní testy. 🙂

Drap

Žádný krém nepomůže. Neexistuje na celém světě ani jedna klinika, která by při chirurgickém zákroku mohla garantovat zaručený výsledek.

anonym

Věřte Drapovi,to je letitej chirurg ,co ve světě nemá konkurenci.

Derrynka

Ahojky holky, pokukuju po kvalitní péči o oční okolí. Na shopu topvet jsem se dívala, že mají serum s hadím jedem. Docela bych ho chtěla zkusit. Ráda bych se ale zeptala na vaše zkušenosti. Je to sŕum účinné?

Cizecek.M

Já jsem si ho koupila docela nedávno. A jsem za to ráda, protože i po tom krátkém používání vidím účinek. Což je super. Já jsem té péče měla opravdu hodně, ale tatoje za mě zatím nejlepší, co jsem si kdy koupila. Za mě doporučuju.

Michálek1245

Jako kosmetikou to určitě jde, ale genetice pochopitelně neporučíte. Možnost je třeba výplň vrásek a o ní se píše na tomto webu: https://mybes­tcare.cz/vyplne-vrasek/ Každopádně já bych si z nějakých vrásek vrásky nedělal, haha. Podle mě je to důkaz toho, že se lidi smějí. Mám vlastně na ženách rád, když mají kolem očí jemnou pavučinku vrásek. Je to známka toho, že jsou veselé.

Millisek

Je potřeba tomu předcházet a užívat správné výživové doplňky. Například složení Nyadermu má vliv na tvorbu kolagenu a elastinu.

Millisek

Nejlepší je používat kosmetiku co je proti vráskám ještě dřív než se člověku začnou tvořit, nestane se pak, že vrásky budou hluboké ;)

zenda

Pro da ny – díky 🙂 Pobavilo mne "Co je vhodné na prdel je dobré i na obličej " Partner teď má něco na Hemoroidy – tak váhám 🙂 Po zralé úvaze – vyzkouším radši doporučené mastičky … Zdravím