Miroslavst

Víte s kým žijete? Znáte dobře svého partnera?

Je možné, že byste se tak zmýlili, jako zde:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/220188-manzelka-po-roce-zjistila-ze-jeji-muz-je-ve-skutecnosti-zena.html

Nejlepší odpověď
anonym

Zrovna včera jsem se ujistil že mám ženu.Má vše,co má žena mít. 🙂
Doplňuji:
Teď jsem si vzpomněl na jeden dobrý vtip.

Lord s Lady mají svatební noc. Lady už leží jen tak na posteli a v tom přichází lord z koupele a praví:
„Lady, mám na Vás velkou prosbu, mohu si Vás prohlédnout.“
„Ale jistě, vždyť jsme manželé.“
Lord bedlivě, zkoumá tělo, a pak praví:
„Lady mohla by jste se laskavě obrátit na bok.“
„Pro tebe choti, udělám vše na světě.“
Lord dál bedlivě zkoumá tělo, a po chvilce zase praví:
„Lady mě to připadá trapné, ale mohla by jste se obrátit na druhý bok?“
„Ráda to pro Vás lordstvo udělám. Mohlo by mi Vaše Lordstvo říct, co vlastně hledá.“
„Jistě Lady, přátelé z klubu říkali, že by zde měly být nějaké otvory.“

Další odpovědi
panenka

Ano znám ho od A do Z ale je fakt ,že mě kolikrát dokáže vždy ještě překvapit.
Mému muži všichni říkají že měl být žena a né chlap protože dělá veškeré ženské práce,(koupe děti,blbne s nimi,stojí u sporáku a furt mi kecá do vaření hodně věcí dělá že by byl ale chlap a nechál udělat ze sebe ženu to si že né, ale jak dojde zeptám se ho 🙂
Doplňuji:
to si myslím že né

dudu

Říká se, že do sudu a ženy jeden nevidí, no nevím. Jsem si ovšem jist, že po osmatřiceti létech mne ta moja má počteného jako katechismus, ovšem opačně nic nebrání tomu, abych si někdy nepřipadal jako Alenka v říši divů. Ale ve všech zásadních aspektech asi moc dobře vím, „co vlastně hřeji na svých prsou“ a věřte, že rád, moc rád.

anonym

Žijeme spolu už 30 let,myslím,že ho znám lépe,než se zná on sám.I když je pravda ta,že ho poznávám i po tolika letech-a to je právě to pravý ořechový.

BEAES

U nás také vše v pořádku.

hanulka11

U nás je to taky jak má být a panenko buďte ráda jaký je manžel …má taky takového doma je to fajn.Člověk se může spolehnout a jsme si oporou.

anonym

U nas je to O.K.

Rocker

Manželka je žena,milenka taky.Mám to vyzkoušené.:-)

zdarak

vše OK