georgia

Seznámení přes internet

seznámila jsem se s mužem přes internet,po dvou měsičním psaní,telefono­vání,si chceme dát schůzku v březnu:kde mám navrhnout místo schůzky?Mám někoho vzít sebou?Co mám udělat.Fotky mi poslal,líbí se mi,mluví kultivovaně,má dobré názory-jenže nevím si rady!Přátelé pomůžete radou,názorem?Díky
Doplňuji:
Dámy a pánové,děkuji za rady,všechny jsou skvělé!!!

Nejlepší odpověď
annas

Jak píše fortin, nejvhodnější místo pro první schůzku za denního světla jsou kavárna, cukrárna, které nejsou přeplněné. Jen tak budete mít určité soukromí. Známou bych si s sebou nebrala, protože bych se možná nemohla zcela soustředit na rozhovor. Poprvé bych s mužem nešla někam, kde je málo lidí. Rovněž bych se nenechala doprovodit až k domu.

Další odpovědi
fortin

Nikoho si sebou brát nemusíš, to by tě rozptylovalo. Jistě znáš kavárnu kde není hluk nebo kouř. První schůzka nemá trvat déle než 3/4 hodiny. Bud svá, když bude jak se tomu říká – ne stydlivý ale to, tak se jděte někam projít do parku nebo na výstavu, popř. se ho zeptej a je to.

mojitek

Kdybyste vzala s sebou i kamaradku,tak vezme nohy na ramena a tradáááá pryc.To bych nedelal.Rozhodne k nemu nesedejte do auta,zadne opusteny park atd,protoze nevite s kym mate tu cest a zdanlive kultivovany projev jeste nemusi znamenat,ze je zcela normalni.Zajdete do nejake utulne kavarny,restaurace, apod. a vsimejte si malickosti-bude li nervozni,cervenat se-je to normalni.Nemel by byt prilis vlezly,mel by taky nechat mluvit Vas a ne jen o sobe,taky jestli vubec reaguje na slova co jste rekla atd.Je toho vic,ale instinkt asi mate,tak se jim ridte.

standa

Georgie, tobě radit v této oblasti ? To si děláš legraci 🙂

panenka

georgio měla by jsi někoho vzít sebou i když ten chlap je pěkný ještě ho neznáš natolik aby jsi mu mohla věřit.stačí třeba kamarádce říci že máš rande zda by mohla jít s tebou ale aby seděla někde jinde zaplat jí pití a hotovo.každý kdo je pěkný a simpatický na fotce nemusí být takový ve skutečnosti.proto bud opravdu georgio opatrná přeji ti hodně štěstí a at ti to rande dobře dopadne

Retko

Pokud mluvi kultivovane a ma dobre nazory, tak s mistem si nelam hlavu, on by nejake mel vybrat. Kamaradky nech doma. Prece nechces aby ti ho prebrala. Ne, just joke.

No a po schuzce? Zalezi na tom co s nim chces delat a jake mas touhy. Hehe. Ne, zase vtipek.

anonym

Co by si ten muž tak asi pomyslel,kdyby jste
si sebou přivlekla garde??
Stát se to mně,mizím.
Žádná konspirace,on má také hlavu.
Prostě- R A N D E. A asi bude mít obdobné poci-
ty,jako vy.

bond73

Ja bych vam doporucoval,aby jste tu schuzu absolvovala v jakesy restaurace,kde bude hodne lidi,protoze stale nevite s kym,mate tu cest a pote,jiz sama budete vedet odgadem,co to je za cloveka a zda s nim muzete byt osamote.jinak preju,aby sypmatie byli oboustrane a aby ze schuzky vzeslo,neco hezkeho a mileho.hodne stesti.

Michal

Sejděte se na veřejném místě a někomu řekněte kam jste šla. Mějte pro jistotu mobil.

wb

Před časem jsem tohle také absolovovala. Moje kamarádka věděla, kam jdu, jak se tenhle pán „jmenuje“. Pak mi asi po hodině (dohodnuté schůzky) volala, jestli jsem v pořádku, jaké mám z toho člověka pocity. A pak jsem ji ještě dala zprávu, že jsem doma. A už jsme spolu 7 měsíců. tak ať vám to také vyjde. Hodně štěstí.

Wareg

Dobrý den,

seznámení po internetu má své nezaměnitelné kouzlo. Ale také možnost zklamání, když protějšek nakonec není takový, jak se nám v první fázi zdál… Nicméně… neházel bych flintu do žita a schůzku bych naplánoval nejlépe na veřejném místě, příjemné restauraci či kavárně. Rozhodně bych s sebou nikoho nevzal, protože dělat někomu křoví není A) společenské, B) mohlo by to nápadníka odradit.

Buďte hlavně svá, buďte upřímná a hodně štěstí! 🙂