wolfik

Co delat, kdyz me vsichni odmitaji.

Co delat, kdyz jsem vse nesympaticky? A jedine na co tet stale myslim je sebevrazda :(

Nejlepší odpověď
Elk

Zaprvé – nevím, jak jsi na to přišel, že jsi VŠEM nesymatický!
Zadruhé – nenapsal jsi nic, kde by jsi se zmínil o tom, co Tě trápí ( krom toho, že jsi prý nesympatický ).
Zatřetí – máš profil na Facebooku? Jestli ne, tak si ho založ a vytvoř tam skupinu s názvem Nesympatičtí – uvidíš, kolik se Ti přidá přátel – možná i já…
Za další – nevím, kolik je Ti let, ale myslet na sebevraždu a to hned v prvním vstupu sem do odpovědí je předčasné.
Třeba Tě jenom něco trápí a nemáš s kým pokecat.
Vydrž a určitě se najde někdo, komu nejenom že nebudeš nesympatický, ale najde společné téma, o ktreém si budete moct povídat.
Držím Ti palce a nezapomeň, že každé ráno je krásné!!!

Další odpovědi
Alesh

Ty vole, co blázníš? Sebevražda není řešení. A víš proč ne? Protože, pokud to uděláš, tvoje duše se vrátí v čase a narodíš se znovu a budeš prožívat vše stejné znovu. Je to blbost? No, asi jo, ale riskuj to?! 😉
Řeknu ti to úplně na férovku, sám mám taky pěkný problémy, v něčem i podobný těm tvým a v něčem ještě víc na ho…, o sebevraždě jsem taky mockrát přemýšlel, ale vím, že je to blbost, nevím proč, ale vím to. A vždy pak přijde něco, co mě o tom přesvědčí. Jen to zkrátka někdy trvá. Nestydím se za to, že si s problémy dojdu k psychologovi, měl bys to taky udělat, strašně se ti uleví, uvidíš. A každý problém má své řešení, jen ho musíš, místo fňukání, začít hledat. A pak na tom, jako správný chlap, začít makat! Jo, taky bys mohl zkusit fitko, to ti taky nějaké „body“ přihraje.

bolak

Mně třeba nejseš nesympatickej. Jasně, nejspíš je to tím že tě vůbec neznám, nicméně ale neplatí to co jsi napsal v úvodu, tedy že jsi VŠEM nesmypatickej.

Teď pár bodů k zamyšlení:

  1. Za psychologem jít nechceš, protože tvrdíš že nemáš psychickej problém, ale zabít se kvůli tomu že seš někomu nesympatickej… zní ti to jako názor rozumného psychicky vyrovnaného jedince? (tím jedincem myslím tebe)
  2. Zkus si položit následující otázku: „Vážně je to tak hrozný že horší to už bejt nemůže“?

Pokud bude tvá odpověď „ne“, tak není důvod přeskakovat levely. A pokud myslíš že „ano“, pak máš v podstatě vyhráno, protože si dosáhl absolutního dna a tvůj život už od teď může být jenom lepší.

  1. Co myslíš, jak by asi reagovali tvoji rodiče kdyby věděli že uvažuješ o tom že jim zabiješ syna?

Alesh napsal že sebevražda není řešení, podle mě sebevražda řešení je, nicméně velice špatný, nehledě na to co se všechno může stát. Znám případ kdy si na vesnici kluk vzal lano, šel do lesa a pověsil se na strom. Jeho táta ale vzápětí přijel a ze stromu ho sundal. Tomu oběšenci se v důsledku toho přiškrcení něco podělalo v hlavě, mozek byl nějakou dobu bez kyslíku, došlo k nezvratným změnám a kluk strávil celej zbytek života na vozejku, slintal si na mikinu a nebyl schopnej si ani utřít prdel. Takže pokud si myslíš že horší už to bejt nemůže, tak může.

A moudro na závěr: Chceš se zabít? Kdo by nechtěl, ale takhle se ta hra nehraje. Žolík se nechává vždycky až nakonec.

PS: Dal jsem ti hvězdičku, abys měl důvod žít.

manon

Jak moc chodíš mezi lidi? Možná si jen příliš uzavřený, samo o sobě si lidi často druhých nevšímají, ale pokud se něčeho účastníš, tak si Tě všimnou a najdeš i duše zpřízněné. Když Tě nudí fitko (mne nudí taky :) ), vyber si jiné aktivity, jdi třeba jen tak se cournout ven a pozoruj přírodu nebo cvrkot na ulici. Nebo se zapiš do nějakých kurzů – uč se něco, co ještě neznáš – cizí jazyk, vaření, jízda na koni… Hlavně se neuzavírej mezi čtyři stěny, do samoty. Štěstí samo nepřijde, musíš mu jít kousek naproti.
Psycholog není pro blázny. Psycholog je na to, aby Ti pomohl rozebrat příčinu tvých potíží a depresivních stavů a poradil.

BENYTA

Ti,co tě odmítají,tě nedokážou ocenit,na ty kašli,žij svůj život a dívej se dopředu,sklenice není nikdy poloprázdná ale POLOPLNÁ…a jukni na diskuzi,tam to dopíšu…

wolfik

Mezi lidi moc casto nechodim jsem takovej klidnej samotar. Nejaka ta aktivita by se nasla treba rybareni tam je klid o vsem premyslet. Co by na to rekli rodice, to netusim, ale svym zivotem si muzu nakladam jak uznam za vhodne a jejich nazory, ze si mam nekoho najit me uz vazne stvou. Ten priklad te sebevrazdy tomu se musim jen smat, kdyz chci neco udelat tak jdu at to mam na 100% jisty a ne tak jak dopadl ten jedinec.

manon

Rybaření je fajn zábava, ale ne moc společenská. Pokud jsi tam sám a motáš se zase jen ve svých myšlenkách, co právě nejsou optimistické, není to to pravé. Chce to mluvit s lidmi a vyvíjet aktivity, co Tě ze začarovaného kruhu vyvedou.

wolfik

No v tom mas pravda tam jsem rad sam a v klidu

wolfik

A jak jsi na to prisel, ze bych po narozeni mel uplne stejny problem? Psycholog to opravdu ne nejsem blazen. S tim, ze obcas prijde i neco pekneho to souhlasim, ale pak zas mam ty stejne myslenky. Fitko je nuda taky jsem zkousel ( s kilama problem nemam)Vepište odpověď…

wolfik

zaprve – no uz si me dlouho par mesici nikdo nevsiml a to se tyce i psani nikdo na me nema cas
zadruhe – trapi me ta blba samota
zatreti – jasne ze mam
dalsi je mi 24 a na sebevrazdu nemyslim jen tet, ale uz hodne dlouho. Je to asi nejlepsi reseni jak se toho zbavit

BENYTA

Co bych dala za to,být mi znovu čtyřiadvacet…když myslíš,že ti po smrti bude líp…mě je líp naživu,i když s problémama,jo a v rybařině jedou i holky,nedávno vyhrály mistrovství světa,co řešíš,koníček máš a svět je tvůj…NEBLBNI…

wolfik

Sice jo konicek to je super, ale slecny porad nikde