Dža-Dža

Jak překvapit kluka?

Chtěla bych přítele jen tak něčím překvapit :) Nějaké osvědčené triky? ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Řekni mu, že jsi těhotná. Mě to překvapilo dost.

Další odpovědi
gecco

Přines mu točené nahá…
To potěší…
😉

ReHu

Osvědčené triky fungují tomu, koho známe.
A to toho ne.

Luxx

zkus masáž, třeba zad

anonym

Pokud příjemně, pak prádélko, úchylka (nevíš-li o žádné, pak se poptej kamarádů → tedy sexuální překvapení), najdi mu starého přítele, kup mu dárek, pozvi jej kamsi (sportovní zážitek, olfaktorický, vizuální, …), zaměř se na nějakou jemu libou percepci, uvař cosi atypického, požádej jej o ruku, … Pokud negativně, pak granátem, rozchodem, těhotenstvím, kopancem mezi nohy, …

anonym

Taky podle věku, že? Nikdo neví, kolik ti je roků, jestli dvanáct, nebo dvacet, ale to by ses zas takhle neptala, dyby ti bylo dvacet. Takže bych doporučila složit básničku, vytáhnout na výlet a pod.

gecco

Balija – sakra, to mne taky…
😉
Nebyla to stejná baba – že použila týž „trik“???
;-DDD