Spiritus

Pro pány…myslíte si,že znáte ženy?

myslíte si,že znáte ženy?

Nejlepší odpověď
dudu

Kdosi o ženách napsal, že většinou ani sami nevědí co chtějí a nepřestanou, dokud to nedostanou.
Tím chci pouze naznačit, že uvažování žen sice nemá logiku, ale přesto není nemožné je občas pochopit.
Ovšem ač nerad, musím i po letitých zkušenostech soužití se ženami vlastními i ostatními skromně konstatovat: „vím, že nic nevím“. Ach jo pane Sokratesi.

Další odpovědi
quentos

lidé jsou různí bez ohledu na pohlaví, některé prohlédnete ve vteřině, jiné nepoznáte ani za celý život intenzivního studia jejich osobnosti.
Doplňuji:
to rynek – to, že jsem s žádnou nechodil, ještě neznamená, že jsem jich pár důkladně nepoznal…

kropitko

I když nejsem pán,tím se vám všem omlouvám…tak něco pro pány…

Není nebezpečných žen, jsou jen slabí muži.

Jean Paul

Ještě mě napadl jeden citát,ale nevím kdo to řekl

Tajemství ženy tkví v tom, že je současně tak slabá a tak silná, tajemství muže – že je zároveň tak silný i tak slabý.

anonym

Těžko.Někdy je to jenom dobře.
Ono to platí i obráceně.

Michal

Někdy člověk nerozumí sám sobě,snaží se poznat kamaráda,rozumět ženám?To bývá mnohdy nadlidský úkol.

Zdroj: život

rynek878

Myslím si,že není na světě muž,který by mohl tvrdit,že zná ženy.
TO Quentos,
obdivuji vaši odpověď,když hovoříte o celém životě,když jste ve svých zhruba 26 letech patrně nepoznal(dle vašich informací)pořádně ani jednu ženu.
To člověk,
byl bych moc rád,když jste tak moc inteligentní,aby jste si vypnul Caps Lock nikdo není zvědavý aby jste na něj tzv. internetově „řval“,děkuji.

člověk

JÁ NEZNÁM SÁM SEBE,JAK MŮŽU ZNÁT JINÉHO,JINAK ZÁKLADNÍ PRAVDA,
MUŽI,NEZNAJÍ ŽENY,VYTVÁŘÍ SI U NICH JEN TO,CO SI SAMI PŘEJÍ,
A ŽENY NA MUŽE,NEMAJÍ VLASTNÍ PŘEDSTAVU,PROTOŽE NAMAJÍ FANTAZII…

grupeto

ano