Avatar uživatele
Spiritus

Pro pány…myslíte si,že znáte ženy?

myslíte si,že znáte ženy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, rynek878 před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Kdosi o ženách napsal, že většinou ani sami nevědí co chtějí a nepřestanou, dokud to nedostanou.
Tím chci pouze naznačit, že uvažování žen sice nemá logiku, ale přesto není nemožné je občas pochopit.
Ovšem ač nerad, musím i po letitých zkušenostech soužití se ženami vlastními i ostatními skromně konstatovat: „vím, že nic nevím“. Ach jo pane Sokratesi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

lidé jsou různí bez ohledu na pohlaví, některé prohlédnete ve vteřině, jiné nepoznáte ani za celý život intenzivního studia jejich osobnosti.
Doplňuji:
to rynek – to, že jsem s žádnou nechodil, ještě neznamená, že jsem jich pár důkladně nepoznal…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

I když nejsem pán,tím se vám všem omlouvám…tak něco pro pány…

Není nebezpečných žen, jsou jen slabí muži.

Jean Paul

Ještě mě napadl jeden citát,ale nevím kdo to řekl

Tajemství ženy tkví v tom, že je současně tak slabá a tak silná, tajemství muže – že je zároveň tak silný i tak slabý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Těžko.Někdy je to jenom dobře.
Ono to platí i obráceně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Někdy člověk nerozumí sám sobě,snaží se poznat kamaráda,rozumět ženám?To bývá mnohdy nadlidský úkol.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Myslím si,že není na světě muž,který by mohl tvrdit,že zná ženy.
TO Quentos,
obdivuji vaši odpověď,když hovoříte o celém životě,když jste ve svých zhruba 26 letech patrně nepoznal(dle vašich informací)pořádně ani jednu ženu.
To člověk,
byl bych moc rád,když jste tak moc inteligentní,aby jste si vypnul Caps Lock nikdo není zvědavý aby jste na něj tzv. internetově „řval“,děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

JÁ NEZNÁM SÁM SEBE,JAK MŮŽU ZNÁT JINÉHO,JINAK ZÁKLADNÍ PRAVDA,
MUŽI,NEZNAJÍ ŽENY,VYTVÁŘÍ SI U NICH JEN TO,CO SI SAMI PŘEJÍ,
A ŽENY NA MUŽE,NEMAJÍ VLASTNÍ PŘEDSTAVU,PROTOŽE NAMAJÍ FANTAZII…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grupeto

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek