Monie

Jak se přinutit k tomu, aby se mi partner po měsíci neomrzel?

Mám takový problém. Vždy když s někým začnu chodit, tak se mi po měsíci omrzí. A je jedno jakou má povahu. Můžu po něm toužit jak moc chci, ale vždy mě to s ním přestane bavit. Teď jsem s přítelem, který mi celkem vyhovuje tím, jak se ke mě chová a jak mě bere. Přesto jsme spolu měsíc a den, a už ho mám někdy plné zuby.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě jsi nevyzrálá pro partnerství – žij, užívej si, ale na nikoho se nevaž a nebo si dej oraz a zamysli se nad sebou

Další odpovědi
mosoj

Neboj se, jednou se to otočí, jenom až přijde ten správný !!
Pok přijde ten kopanec z druhé strany.
Máš názory silně nevyzrálého pubescenta !!

Tady je odkaz kdyby jsi náhodou něvěděla :
http://www.szsu­o.cz/dokumenty/zroc­kova/stredni_sk_vek­.doc

Drap

Pokud se chceš k toumu nutit, tak až tento vztah skončí, žádný jiný nezačínej. To bude nejlepší řešení pro všechny.

Alesh

Problém je možná v tom, že to není o vztahu, ale jen o sexu. Prostě se poznáte, prakticky hned si to rozdáte a do měsíc si nemáte, co říct. Když to ale celé vznikne jako vztah, čili oťukáváčka, hledání společných zájmů atd. a je z toho všeho vidět, že to funguje, pak se k tomu jako bonus přidá i ten sex, tak to může vydržet dýl, než když to bude postavené obráceně. Toť moje rada z osobní zkušenosti. 😉 Zkrátka ženská by měla bejt ten, kdo má rozum, pokud ho nemá, tak chlap to nedožene, páč ten ho snad ani mít nemůže. 🙂

anonym

Tak s Tebou bych chtěl obývat dvojdomek! Jak píše kolega Drap,nevyhledávej partnery a jdi do kláštera,tam budeš užitečnější!

Protiva

A kolik ti je let? Z jaké skupiny si někoho vybíráš?
Znáš ty dětské houpačky, kde se sedí naproti sobě?
Tak si představ, že máš partnera, kterého posadíš za sebe. Představuješ si to? Taková houpačka fungovat nebude. Není to náhodou i tvůj problém?

jendahun

Najdi si přítele řidiče kamionu.S tím budeš jen o víkendu jednou za měsíc.Jestli jsem to dobře spočítal,průměr dnů v měsíci 30.,mohlo by vám to vydržet třicet měsíců,v horším případě polovinu.

terry

Souhlasím s hanulkou.
Asi nejsi zralá pro vážný vztah.
Myslím, že až potkláš někoho, s kým si budeš opravdu rozumět, neomrzí se ti jen tak.

Damiana

Nejspíš si nebyla ještě nikdy opravdu zamilovaná a proto se chováš jak puberťák. Souhlasím s Mosojem, protože takovéto typy lidí do budoucna se skutečnou láskou nakládat neumějí a dělají blbosti, až se druhému zprotiví a dojedou na svůj „model“. Pozor na to. Nevrhej se do vztahů po hlavě, ono to „pouhé“ chození, má také něco do sebe. Za měsíc se tak akorát „oťukáte“ – nenazývala bych měsíční známost vztahem – a pak můžeš mít lepší představu o tom, jestli to povede někam dál. Nebo jsou tvé vztahy sexuální hned od počátku? Není to moralizování, ale ze zkušenosti vím, že výrazná promiskuita je často projevem vlastní zakomplexovanosti. Některé ženy si připadají málo atraktivní nebo žárlí na jiné a tak je jejich jedinou „devizou“ přímá nabídka sexu. Do budoucna ale nic moc cesta. Osobně z tvého dotazu cítím, že sama nemáš moc jasno v tom, co vlastně chceš. Btw – Znala jsem dívku s podobným problémem a časem přišla na svou odlišnou sexuální orientaci.