Správné obočí

Co myslíte,že je lepší husté obočí nebo je pár chloupku?Jak se to líbí na ženách (mužích) vám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ani husté, ani pár chloupků.
Vždy se mi líbila tzv.zlatá střední cesta a je to i dnešní trend.
Obočí přirozené, upravené do tvaru. Pokud je příliš rozrostlé, tak zúžit, ale ne moc.
Na mužích asi trhání obočí obvyklé moc není, ale pokud by měl obočí extrémně huňaté a dlouhé, pak si myslím, že menší úprava neuškodí. Třeba jen trochu nůžkami ostříhat to přebujelé.

Další odpovědi:

to zalezi na tom jaky mate tvar tvare a oci,nekomu slusi hustejsi oboci,jinemu jen linka,muzi to asi moc neresi

Zlatý

Já mám obočí střední velikosti. Líbí se mi to. Jinak, jak je zmíněno, u mužů vytrhávání obočí není časté. Jak napsala kolegyně: Menší úpravy ano, ale ne do extrémů.

Bronzový

Mě se líbí takové normální.Pravda je že některý ženský si tam udělají takový hokejky,že to je opravdu k pozamyšlení,jestli vůbec mají doma zrcadlo.

Pokročilý

jak u koho, mě se líbí střed, také to mám, ale někomu sluší "linka" samozřejmě hezký tvar, ale prostě užší a někomu sluší hustší, třeba tmavovlasým opáleným ženám, je to různé, ne všem zase třeba sluší předepsaný tvar...

Zlatý

zlatá stredná cesta - ano
brežnevovské obočie nemám rada, ale za to nemôžu, je to geneticky dané. Bude to asi tým, že v časoch zlatého veku grotesky - nemé filmy- husté obočie mal vždy zlosyn.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.