Avatar uživatele
everydak

Jak se zbavit srůstajícího obočí?

Je mi 14, jsem kluk a srůstá mi mírně obočí. Netrhám si ho, páč se držím, že čím se bude trhat tím rychlejš poroste a to stejné s holením. Celkem mi to vadí a rád by jsem s tím něco udělal.
Doplňuji:
Na jak dlouho to vydrží když si to nechám udělat laserem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud nechceš vytrhávat, nech si to odstranil laserem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ošetření obočí laserem je trvalé. Cena je asi 500–600 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nechci se hádat s ostaními příznivci laseru,ale laser je vhodný po jedince se světlými chloupky,lidé s tmavším porostem bývají většinou odkázáni na opakující se proces.Trhání by neměl být tak devastující proces,ale taky jsem dosud nepohopila,proč obočí,když ho trhám i s skořínky roste rychleji než cloupek na nohou,kdyý se říká,že trhání s kořínky je lepšejší než třeba holení,hm?
Doplňuji:
Pardom za překlepy,trošičku jsem ochutnávala 🙂

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě se to tak líbí, já bych to nechala, ale jak píše iceT, ten laser prý moc pro tmavší chloupky není, stejně to doroste, všechno hned roste víc, když to začneš škubat, ještě by tu byla Opilca, nevím, jestli to píšu správně, to je takový krém, který nakydáš tam, kde nechceš mít chloupky a ono ti to tak jako vyžere ty chloupky, pak to jen nějakou špachtlí stáhneš a není tam nic, ale to všechno je jen dočasné, zas to naroste, jedna baba v našem baráku měla chlupiska na tvářích, pod nosem i bradě, nechala si to dělat laserem a před pár dny jsem jí viděla a už zas mrská knírem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolinka199

Vyškubej si ho moc to nebolí a holkám se nelíbí srostlé obočí. To zvládneš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

@iceT, co jste ochutnávala, smím-li se zeptat? Třeba mě inspirujete něčím co neznám.

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek