Jak se zbavit srůstajícího obočí?

Je mi 14, jsem kluk a srůstá mi mírně obočí. Netrhám si ho, páč se držím, že čím se bude trhat tím rychlejš poroste a to stejné s holením. Celkem mi to vadí a rád by jsem s tím něco udělal.
Doplňuji:
Na jak dlouho to vydrží když si to nechám udělat laserem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud nechceš vytrhávat, nech si to odstranil laserem.

Další odpovědi:

Zlatý

Ošetření obočí laserem je trvalé. Cena je asi 500-600 Kč.

Zlatý

Nechci se hádat s ostaními příznivci laseru,ale laser je vhodný po jedince se světlými chloupky,lidé s tmavším porostem bývají většinou odkázáni na opakující se proces.Trhání by neměl být tak devastující proces,ale taky jsem dosud nepohopila,proč obočí,když ho trhám i s skořínky roste rychleji než cloupek na nohou,kdyý se říká,že trhání s kořínky je lepšejší než třeba holení,hm?
Doplňuji:
Pardom za překlepy,trošičku jsem ochutnávala :-)

Stříbrný

mě se to tak líbí, já bych to nechala, ale jak píše iceT, ten laser prý moc pro tmavší chloupky není, stejně to doroste, všechno hned roste víc, když to začneš škubat, ještě by tu byla Opilca, nevím, jestli to píšu správně, to je takový krém, který nakydáš tam, kde nechceš mít chloupky a ono ti to tak jako vyžere ty chloupky, pak to jen nějakou špachtlí stáhneš a není tam nic, ale to všechno je jen dočasné, zas to naroste, jedna baba v našem baráku měla chlupiska na tvářích, pod nosem i bradě, nechala si to dělat laserem a před pár dny jsem jí viděla a už zas mrská knírem :-)

Vyškubej si ho moc to nebolí a holkám se nelíbí srostlé obočí. To zvládneš.

Diskuze k otázce

anonym

@iceT, co jste ochutnávala, smím-li se zeptat? Třeba mě inspirujete něčím co neznám.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.