everydak

Jak se zbavit srůstajícího obočí?

Je mi 14, jsem kluk a srůstá mi mírně obočí. Netrhám si ho, páč se držím, že čím se bude trhat tím rychlejš poroste a to stejné s holením. Celkem mi to vadí a rád by jsem s tím něco udělal.
Doplňuji:
Na jak dlouho to vydrží když si to nechám udělat laserem?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nechceš vytrhávat, nech si to odstranil laserem.

Další odpovědi
marci1

Ošetření obočí laserem je trvalé. Cena je asi 500–600 Kč.

iceT

Nechci se hádat s ostaními příznivci laseru,ale laser je vhodný po jedince se světlými chloupky,lidé s tmavším porostem bývají většinou odkázáni na opakující se proces.Trhání by neměl být tak devastující proces,ale taky jsem dosud nepohopila,proč obočí,když ho trhám i s skořínky roste rychleji než cloupek na nohou,kdyý se říká,že trhání s kořínky je lepšejší než třeba holení,hm?
Doplňuji:
Pardom za překlepy,trošičku jsem ochutnávala 🙂

anonym

mě se to tak líbí, já bych to nechala, ale jak píše iceT, ten laser prý moc pro tmavší chloupky není, stejně to doroste, všechno hned roste víc, když to začneš škubat, ještě by tu byla Opilca, nevím, jestli to píšu správně, to je takový krém, který nakydáš tam, kde nechceš mít chloupky a ono ti to tak jako vyžere ty chloupky, pak to jen nějakou špachtlí stáhneš a není tam nic, ale to všechno je jen dočasné, zas to naroste, jedna baba v našem baráku měla chlupiska na tvářích, pod nosem i bradě, nechala si to dělat laserem a před pár dny jsem jí viděla a už zas mrská knírem 🙂

Karolinka199

Vyškubej si ho moc to nebolí a holkám se nelíbí srostlé obočí. To zvládneš.

anonym

@iceT, co jste ochutnávala, smím-li se zeptat? Třeba mě inspirujete něčím co neznám.