Pokročilý

Líbí se vám u holek výrazné obočí?

Poslední dobou si spousta dívek nechává ztmavit nebo zvýraznit obočí, někdy až dost nepřirozeně. Mluvím hlavně o blondýnách. Co si o tom myslíte, když se holka přebarví na blond nebo je přírodní blondýna a obočí si nechá namalovat nebo zvýraznit třeba černě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nemám rád, když holka působí nepřirozeně.

Další odpovědi:

V tomto mám jasný názor.
Odrosty byly vždycky ostuda a nevkusné a tím, že je to momentálně módní
na tom nic nemění. Tmavé obočí ke světlým vlasům se nehodí, líčení a barevné ladění má dopadnout tak aby nic nevyčnívalo a nebylo víc nápadné než ostatní části obličeje. Tmavé husté obočí byly dobré pro Marfušu nebo Brežněva a odrosty spolu s takovým obočím a teplákovou soupravou patří do zažité představy o sovětských atletkách.
Nemusím mít všechno, co kdosi vyhlásí davově za módní! Pokud mi to připadá nevkusné nebo mi to nesluší a nehodí se k mému typu tak si nenechám vnutit nějakým módním diktátem nějakou strašárnu.
Já osobně jsem sama dost extravagantní, ale mám svůj originální styl.
Je zajímavé, že ženy a dívky se stylizují módními výkřiky a vlnami proto aby vzbudily pozornost opačného pohlaví a přitom tím spíše zapadnou v davu podobně nalíčených a učesaných holek.
Většině chlapům se líbí navíc ženy spíše přirozeně zajímavé, nepřehnaně nalíčené a nevyumělkované.

Zlatý

jak na které, ale k blondýnám se to obyčejně příliš nehodí.

Pokročilý

Nejlepší je, když je žena prostě taková jaká je od přírody :-)

Zlatý

Nelíbí. Barva obočí musí ladit s barvou vlasů, ale také s barvou očí. Dívky s hnědýma očima by měly velmi zvážit přebarvení vlasů na blond.

Stříbrný

je to styl, pokud má blondýna tmavé odrosty vlasů, tak to působí přirozeně, i ty odrosty se musí udržovat, to není jen tak, jako když jí to jednoduše odrůstá, to se barví, jako ostatní vlasy, když je od přírody blond, ta grafitová je dobrá, a výrazné obočí, když je tedy husté je krásné na blondýnách i brunetkách, kdyby byly vlasy do rezava, nebo červena,kaštanova, zvolila bych hnědou

Zlatý

Musí to ale s make-upem dokonale zvládat. Nejlíp jako Rolanda...:-)
http://youtu.be/…

Pokročilý

Pokud nemá obočí hustý, jako Brežněv, tak je vše OK. :D

Pokročilý

jE TO HROZNĚ NEPŘIROZENÉ,PŘITOM BLONDÝNY SI MÚŽOU ZTMAVIT OBOČÍ NE HNĚDÁ A ANI NE ČERNÁ,ALE GRAFITOVÁ.JE TO MNOHEM JEMNĚJŠÍ A PŘIROZENĚJŠÍ.A HLAVNĚ ZÁLEŽÍ I NA TVARU ,NEJLEPŠÍ JE JÍT ASPON NA POPRVÉ KE KOSMETIČCE TA JI HO VYTRHÁ A PAK UŽ JEN UDRŽOVAT.

Bronzový

Líbí se mi výrazné oči. Pokud je podtrhne i obočím, je to v pořádku.

Pokročilý

Pokud to opravdu není nějaký extrém, tak mi to nevadí. I když si myslím, že na každém vypadá nejlépe přirozené (pochopitelně trochu upravené) obočí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

dj.david1234 no, to by to dopadlo :-DDD

Stříbrný

Samba

Damiana....... PROBOHA,no, tak to byl vždycky můj sen :-DDD

Zlatý

Lucijej

Rollanda je fakt dílo :D

Zlatý

Damiana

Samba, Lucijej:-D
Tak to vám doporučuji i další výživná videa od kluků z Wassabi. Já se u toho teď docela bavím:-)

Stříbrný

Samba

Ráda, jen nevím, kde to je

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.