Tergora

hnědé vlasy, světlé (blond) obočí, modré oči→ jít do blond nebo ne?

Mám středně hnědé vlasy, ale velmi světlé (blond) obočí a světlé (modrošedé) oči. Nechci barvit obočí, takže bych ráda zesvětlila vlasy, ale nevím, jestli je to dobrý nápad, jít z hnědé do blond a jak moc by mi to zničilo vlasy.

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučila bych ti nejdříve vyzkoušet blond paruku. Když se ti to bude líbit, tak si klidně nechej vlasy odbarvit. Pokud ani tak nebudeš vědět, co s vlasy udělat, tak zkus blond melír. Možná pomůže zesvětlit vlasy tímto způsobem. Dcera je tmavší blond a právě takový světle plavý melír má. Moc jí to sluší.
Výhodou je, že můžeš počtem světlých pramenů docílit buď světlejší nebo tmavší odstín vlasů.

Další odpovědi
Kerynka

Pokud chceš změnu tak se vším všudy tak nejsi úplně do té až peroxidové blond ale doporučují jít do zlato plavé vypadá pěkně k obočí to jistě pujde :)

bububabu

Můžeš si nechat také udělat metodu ombre v tvém případě do světlé barvy a pak sama uvidíš jestli ti světlá sluší a tak popřípadě použít celkové obarvení. Ale musíš počítat s tím, že blond barva vždycky časem poškodí vlas.