kajda

Jak si mám správně vytrhat obočí?

Ještě nikdy jsem to nedělala.

Nejlepší odpověď
Damiana

Tak já si s pány dovolím nesouhlasit, protože stejný extrém jako dvě čárečky je i neupravený Brežněv – a to také není žádná paráda…:-))

Vycházet bys měla hlavně z přirozené klenby tvého obočí a nesnažit se jeho tvar nějak významně „znásilnit“. Odstraň opravdu jen přebytečné nebo trčící chloupky, raději méně, než více. Nebo si můžeš nechat obočí upravit od kosmetičky. Provádí to buď samostatně nebo jako součást ošetření. A se správnou péčí o pleť by se mělo začít dřív, než se třeba objeví nějaký významný dermatologický problém.
Rady na to, jak to zkusit doma najdeš v odkazu. Jsou tam takové ty obvyklé triky s přikládáním tužky a tak…:-) Když se ti to napoprvé nepovede, nic se neděje, vlasové růstové cibulky jsou dost vytrvalé, tak se nemusíš bát, že by ti po prvním nezdaru obočí už zpátky nedorostlo.

http://ona.id­nes.cz/krasne-oboci-krok-za-krokem-jak-ho-spravne-vytrhat-i-zbarvit-plq-/krasa.aspx?c=A111109­_172034_krasa_a­br

Další odpovědi
baghira

Než se dozvíš JAK, polož si otázku PROČ.

anonym

Souhlasím s baghirou. Raději bych to ale nechal být, protože když se to s tím trháním přežene, tak to vypadá fakt hnusně.
Doplňuji:
nakonec se bez trhání neobejdeš a obočí se bude zúžovat a zúžovat, až si to vytrháš úplně. Pak si řekneš, co teď? Tak si ho začneš kreslit a to už je konečná.

ddolenska

Dojdi si do sephory jsou tam školení dělají to voskem a super vydrží to cca 6 týdnů a stojí to cca 350,–