Pokročilý

Propichování uší

Dobrý den, chci zeptat ohledně propichování uší. Když jsem byla malá rodiče mi nechali píchnout uši (do každého ucha jednu dírku). A je bych chtěl do jejdnoho ucha ještě jednu kousek vedle. A chtěla bych se zeptat kde se to dělá? A co víc bolí jestli propichování nebo nastřelování?..
Doplňuji:
Myslíte, že bych si tu jednu dírku mohla nechat nastřelit u mé "dětské" doktorky, když je mi už 13?..Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odborně to provádí dětští lékaři. Jinak to lze i v různých tetovacích a úpodobných salonech

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že to bolí stejně, ale nastřelení bude si rychlejší.
Stejně jde víc o to, kdo tudíž jak to dělá.

Zlatý

Zkusit to můžeš. Uvidíš, co ti řekne. Třeba také bude chtít, aby u toho byl někdo z rodičů.

Pokročilý

U nás ve městě nastřelují náušnice prakticky v každém zlatnictví, stojí to od 80 do 120 Kč i s náušnicí (obyčejná pecka s kamínkem, většinou je velký výběr :)). Nechala jsem si nastřelovat druhou i třetí náušnici, druhá skoro vůbec nebolí, třetí už trošku ano, ale není o nic co se nedá vydržet. Myslím si, že nastřelení je lepší, vyjde asi levněji a hygiena je srovnatelná s tou v ordinaci (ucho ti potřou desinfekcí, náušnice je sterilně zabalená). Taky myslím, že nastřelení míň bolí, prostě to štípne a můžeš jít, doktorka to nejdřív propíchne jehlou a do dírky pak prostrkává náušnici, aspoň mi to tak popisovala kamarádka.

Jinak mě tenkrát bylo 13 nebo 14 a nikdo se mě na věk neptal; předpokládám, že u Tebe doma o tom vědí, nemyslím, že by rodičům měla vadit taková maličkost.

Pokročilý

Nástřel provádí kosmetické salony -cca 100 Kč - záleží na salonu. Prostřelení nebolí, pak to trošku štípe asi 3 dny -ale záleží na člověku - doporučuje se na straně nespát a promašťovat nějakým krémem (poradí při nástřelu)

Pokročilý

Osobne mam 13 direk v osich- z mych divocejsich let, pichali mi to holky injekci, na intru- nektere jsem si pichala sama. Takhle to delala vetsina z nas. Dole u lalucku netekla ani skoro krev a jen to stiplo, ve chrupavce se to hojilo treba i pul roku. Lepsi se si zajit k odbornikovi- doktor, klenotnictvi, studio a hlavne to cistit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.