Lorgins

Na kterém uchu je lepší nastřelení naušnice??

Nastřelování náušnic. Na kterém uchu je lepší, pravé nebo levé? Má to nějaký skrytý význam (gayové si prý dávají na pravé) nebo to je jedno a každý si ho dává podle toho, jak uzná za vhodné?
Doplňuji:
Jsem holka a chci mít na pravém uchu tři za sebou :D …ohlednětěch gayů mě to jen zajímalo :D

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Chceš-li mít tři náušnice a nedokážeš se rozhodnout, nabízí se rovnoměrné rozmístění: jedna na levém, jedna na pravém a jedna na středním uchu.

Další odpovědi
anonym

To píšeš správně, přesně tak. Tak, aby se ti s ní dalo v případě potřeby dobře manipulovat. Ale když ses už rozhodl pro naušnice, dej si nastřelit obě uši, nemusíš v něm mít nic, ale jedno vypadá dost divně 🙂

anonym

Myslím, že tě těžko někdo bude považovat za gaye…
😉
Podle mne je množství a umístění náušnic dáno individuálním rozhodnutím daného jednotlivce, nikoli ´diktátem´ nějaké skupiny (ať už podle sexuální orientace či čehokoli jiného).
Já třeba nemám náušnici žádnou – a ani neplánuju její pořízení.

anonym

Zdobení náušnicema se používá již od starověku,je jen na tobě co zvolíš za správné,nestačila by jen jedna?ta dává oušku krásný šarm,musí být výstižná a hezká,na co hned tři,?