Pokročilý

Jaký máte názor na tunely v uších?

Myslím u kluků... taky bych se chtěl udělat.. zajímá mě váš názor na toto.
Doplňuji:
Nemyslím názor na to jestli si to tam mám dát, ale názor obecně na tyto věci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

absolutní hovadina. Blbě to vypadá a ještě si můžete poškodit kdejakej orgán (proč myslíte, že existují odborníci, kteří při propichování uší na klasické náušnice vyhledávají vhodné body?). Jenom další důkaz toho, jak s dobou čím dál víc otřesně upadá vkus.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud potrebujes nazory lidi z internetu na to, zdali si mas dat do usi tunely nebo ne, tak si je tam nedavej.
Doplňuji:
Zalezi na tom... nekomu slusi, jinymu ne. Taky jsem o nich svyho casu premjslel a nakonec jsem se rozhodl pro ne. Nelituju, nehodily be se ke mne. Opravdu velky tunely (pro me palec v prumeru a vic) uz se mi nelibi prakticky na nikom.

Stříbrný

To musíš vědět sám. JSou to Tvoje uši a Tvůj vkus. Mě se to třeba moc nelíbí, ale to je věc vlastního vkusu. Já nejsem módní policie.

Zlatý

je to ohyzdné.

ale - záleží na tom, koho názor je pre vás dôležitý - šašek počmáraný plný piercingu vám to iste bude schvaľovať [bez urážky, šašci], starší abonenti (myslím vekovo) vám ho nebudú doporučovať.

z medicínskeho hľadiska je názor jasný - je to nebezpečné (i keď nie akútne, ale môže).
z psychiatrického hľadiska sa jedná o psychickú poruchu (tetovanie, piercing, tunely, implantáty a pod.)

Bronzový

Pro a623682@drdr : myslím že on chce znát názor lidí, podle fotky a mého odhadu věku chce znát především názory přítomných dam a slečen, jestli je to ''sexy'' a ''cool'' nebo jestli zaspal dobu a kdyby si je nechat přidělat tak by vypadal jak totální ''loser'' :D

Pro Kubas11 : mě osobně se to nelíbí ale mám pár kamarádů kteří si díky nim našli docela pěkné holky. Holky na takové věci letí, stejně jako na tetování apod. ...tedy určité typy holek :D

Bronzový

Je to tvoje zdraví a zatím u nás platí, že se léčíš za peníze druhých, i když to byla jen tvoje blbost. Tak s chutí do toho.

Stříbrný

No, mě se to nelíbí a když jsou velký, tak prý smrdí... tak jsem to slyšel.
Doplňuji:
Můj názor je, že když je někdo hloupý, tak mu nepomůžou ani tunely do uší.
Normálně inteligentní člověk zaujme svou osobností, znalostma či dovedností a může být ošklivý, krásný, vysoký, či malý, zrzek nebo černoch, ale měl by být NĚKDO!
Takže : tunelům nezdar a vymysli si zase nějakou podobnou hovadinu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.