Kubas11

Jaký máte názor na tunely v uších?

Myslím u kluků… taky bych se chtěl udělat.. zajímá mě váš názor na toto.
Doplňuji:
Nemyslím názor na to jestli si to tam mám dát, ale názor obecně na tyto věci.

Nejlepší odpověď
quentos

absolutní hovadina. Blbě to vypadá a ještě si můžete poškodit kdejakej orgán (proč myslíte, že existují odborníci, kteří při propichování uší na klasické náušnice vyhledávají vhodné body?). Jenom další důkaz toho, jak s dobou čím dál víc otřesně upadá vkus.

Další odpovědi
a623682@drdr

Pokud potrebujes nazory lidi z internetu na to, zdali si mas dat do usi tunely nebo ne, tak si je tam nedavej.
Doplňuji:
Zalezi na tom… nekomu slusi, jinymu ne. Taky jsem o nich svyho casu premjslel a nakonec jsem se rozhodl pro ne. Nelituju, nehodily be se ke mne. Opravdu velky tunely (pro me palec v prumeru a vic) uz se mi nelibi prakticky na nikom.

Nuk nuk

To musíš vědět sám. JSou to Tvoje uši a Tvůj vkus. Mě se to třeba moc nelíbí, ale to je věc vlastního vkusu. Já nejsem módní policie.

arygnoc

je to ohyzdné.

ale – záleží na tom, koho názor je pre vás dôležitý – šašek počmáraný plný piercingu vám to iste bude schvaľovať [bez urážky, šašci], starší abonenti (myslím vekovo) vám ho nebudú doporučovať.

z medicínskeho hľadiska je názor jasný – je to nebezpečné (i keď nie akútne, ale môže).
z psychiatrického hľadiska sa jedná o psychickú poruchu (tetovanie, piercing, tunely, implantáty a pod.)

Questman

Pro a623682@drdr : myslím že on chce znát názor lidí, podle fotky a mého odhadu věku chce znát především názory přítomných dam a slečen, jestli je to sexy a cool nebo jestli zaspal dobu a kdyby si je nechat přidělat tak by vypadal jak totální loser :D

Pro Kubas11 : mě osobně se to nelíbí ale mám pár kamarádů kteří si díky nim našli docela pěkné holky. Holky na takové věci letí, stejně jako na tetování apod. …tedy určité typy holek :D

Hamon

Je to tvoje zdraví a zatím u nás platí, že se léčíš za peníze druhých, i když to byla jen tvoje blbost. Tak s chutí do toho.

Elk

No, mě se to nelíbí a když jsou velký, tak prý smrdí… tak jsem to slyšel.
Doplňuji:
Můj názor je, že když je někdo hloupý, tak mu nepomůžou ani tunely do uší.
Normálně inteligentní člověk zaujme svou osobností, znalostma či dovedností a může být ošklivý, krásný, vysoký, či malý, zrzek nebo černoch, ale měl by být NĚKDO!
Takže : tunelům nezdar a vymysli si zase nějakou podobnou hovadinu.