NellyP

Nastrelovani nausnice

Dobrý den, chci se zeptat nekoho kdo to zazil, chci si nechat nastrelit druhou dirku a hrozne se bojim ze to bude bolet, nebo ze sebou nejak cuknu a nevim co vsechno. Zkratka se chci zeptat jak to probiha a okolo jake ceny se to pohybuje. Dekuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já mám nastřelenou dírku v nose, už asi 20 let. Nebolelo to, ale pak mi to asi měsíc hnisalo. Moje paní doktorka mi nadala, že kdybych přišla k ní, tak by mi to sterilně píchla. Tak pokud mohu doporučit, zeptej se raději první tvé lékařky, zda ti to může píchnout. Neboj neuhneš, jsou to kleště a je to rychlost. Kolik to teď stojí nevím, já na tom byla fakt dávno, ale pořád se to u nás dělá v tetovacím salonu.

anonym

Je šetrnější propíchnutí nebo nastřelení lalůčku?

zzzzz

Hygieničtější je zcela jistě to propíchnutí u lékaře, a myslím, že i šetrnější. Lékař toho o anatomii ví podstatně víc než nějaký pracovník salonu.

anonym

Díky, proto jsem tu otázku položil. Propíchnutí je jistě šetrnější.