Bronzový

Otázka ohledně zdobení těla: je druhá dírka v uchu považována za piercing? Ženy,dívky, která z vás si už pořídila...

...druhou (nebo x-tou) dírku v uchu?
Doplňuji:
venkovan > ptal jsem se spíš žen

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím, jestli je to považováno za piercing, ale já to považuji za ne uplně normální. V naší kultůře nebývalo zvykem mít propíchané tělo jak cedník.

Další odpovědi:

já si myslím,že i už ta první dírka zavání tak trochu piercigem, to už se v dnešné době můžeš zeptat i mužů, mě se to líbí, svět se nám otevírá, každý si může vyzdobit tělo čím a jak chce, ale lepší se zeptat odborníků, protože právě ucho je na to dost choulostivé, stačí se splést jen o mm a už jsi na bodě,který zrovna žádné propichováí rád nemá,na to pozor,bývají toho i záněty,můj syn taky tak vymýšlel kde-co a teď se mu po propíchnutí doslovně dělají boule za ušima, teba měsíc je to dobrý a pak mu z toho začne vytékat hnis,musí si to čistit,desinfikovat,nausnici už z zcha dávo vyhodil a ty tukové bouličky se mu dělají pořád, dřív ne,teď se toho nemůže zbavit a dělali mu to ve zlatnictví nastřelováním,ale to bych už nedoporučovala, zajdi radši do nějakého studia,tam vědí, kam píchnout :-)))

Pokročilý

mívala jsem v jednom uchu tři dírky, ale brzo se mi to přestalo líbit a nechala jsem ty dvě nadbytečný zarůst. Z technickýho hlediska fakt druhá dírka je to samý co první dírka.

Zlatý

Mne děali piersing přímo do vnitřních tkání (doktoři tomu říkají odběry pro biopsii) a měl jsem toho dost. Tak obdivuji každého, kdo si nechý nastřílet díry do jazyku, uší, nosu, apod.

Zlatý

Jelikož už překlad samotného slovo piercing znamená propichování (jako jeden z jeho významů), lze za jakoukoli uměle vytvořenou dírku na těle pochopitelně považovat i nošení náušnic.
Skoro všechny dámy (pokud ti jde jen o ženy) tedy vlastně piercing už mají. Jen ty dvě náušničky jsou přece jen taková zavedená klasika.
Osobně bych nikam dál nešla.

Pokročilý

Spíš je to jen dalši dirka v uchu, když bude mit naušnice tak je to stejne jako by měla jen jednu dirku a kdyby si dala do ucha třeba nějakou kuličku nebo něco tak pak by to byl piercing.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.