Luccyy

Kde se píchá druhá náušnice?

Někdo mi říkal že v nemocnici, někdo zase v tattoo studiu…

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus to tam, kde ti píchali tu první. A buďto k té první nebo si vyber jiný prostor (na těle).

Další odpovědi
hanulka11

můžeš obojí

Děda Louda

V druhém uchu.

DeLanne

V podstatě měli pravdu. Naušnice se dá píchnout např. u tvého doktora, v tattoo studiu, nebo v salónu. Je to různé ne všude to mají. Jinak cena se je většinou cca 300 Kč.

Sůwa

Frajerky si píchají náušnice vlastnoručně, ale nejlepší jsou žádné náušnice, protože v uchu je celá řada nervových zakončení a byla by škoda si něco poškodit 🙂.