ivosek2

Kde si propíchnout ucho?

místo v uchu :)

Nejlepší odpověď
marci1

Jako na náušnici ? Uprostřed ušního lalůčku. Raději bych to ovšem svěřila odborníkům. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Záleží na tom, jak máš velký ušní lalůček
nepodařilo se mi najít vhodný obrázek z
těch co bych sem mohla dát všude jsou
jen samé s vícero náušnicemi, nebo s
tunely apod.vložím malé miminko :

https://www.go­ogle.cz/search?q=prop%C3­%ADchnut%C3%AD+­ucha+m%C3%ADsto&new­window=1&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=Wve­OVYLkA4GyU-6GgIAF&ved=0CAc­Q_AUoAQ&biw=881&b­ih=420#imgdii=8MYC1a­qeaiMzrM%3A%3B8MY­C1aqeaiMzrM%3A%3B2NA­iVi04a529IM%3­A&imgrc=8MYC1a­qeaiMzrM%3A

anonym

Na nádraží a rovnou do ďurky.

anonym

Hledáš místo na uchu, nebo kde propichují uši ? Bacha na bubínek!

http://vse-o-nastrelovani-nausnic.webno­de.cz/vse-o-umisteni-direk2/

Claresh

S tím bych asi radši zašla k odborníkovi. Když zvoliš špatné místo můžeš si porušit nějaké nervy a bůh ví jak by to dopadlo.

led

barbakan, už to vidím v HD kvalite:
čistím si ucho klincom a zrazu ticho… :)

anonym

Led, pokud jedno, tak by slyšel mono. 🙂