dmatejek777

Problém v Internetu explorer

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=a89732b0168d27b2­.jpg&d=qeec0743e­e3e32a7&size=3

Zcela mi zmizelo adresní pole, nevíte co s tím?
Doplňuji:
mosoj- píše úplný nesmysl. Jasně je vidět, že to v F11 není, to jsem již vyzkoušel. Ostatní píšou rozumně.

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru není prohlížeč spuštěn v celoobrazovkovém režimu, tudíž klávesa F11 pravděpodobně nepomůže (ale mohu se mýlit).

Zkuste kliknout na tu lištu jak je Soubor Úpravy apod. pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Panel příkazů, čímž zmizí ta spodní lišta, která pravděpodobně může překrývat ten panel Adresa.

Jinak bych to asi viděl na obnovení Internet Exploreru – skočte do Start-Ovládací panely-Síť a internet-Možnosti internetu-Upřesnit-Obnovit…
Pokud ještě nemáte nainstalovaný Internet Explorer 11 (Relase Preview), tak ho zkuste nainstalovat. Ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie
Doplňuji:
Monkeyking – á pan chytrý se nám ozval. Internet Explorer náhodou patří mezi velmi kvalitní prohlížeče. Probuďte se ze snu Internet Exploreru 6!

Další odpovědi
Dochy

Podle toho co jsem našel bych se zkusil podívat do registrů na položku
SOFTWARE\Poli­cies\Microsof­t\Internet Explorer\Tool­bars\Restricti­ons DWORD=NoNavBar

Osobně nemám k dispozici danou verzi SW, tak to neověřím. A bacha, hrabání se v registrech je risk.

ivzez

Zkuste v hlavní nabídce vybrat

Zobrazit > Panely nástrojů > Panel Adresa

(Ten poslední se může jmenovat nějak podobně,
už dlouho jsem IE nepoužila.)

mosoj

Proč by to byl nesmysl ? Ono to tak nemůže být.
Halt to je něco jiného, tak hledej dál, ale vůbec nevíš význam slova nesmysl.
Rádo se stalo.

mosoj

A co si takhle nainstalovat znovu lištu Google Toolbar ?

Bedy

mosoji, nechtějte, abych Vás přetrhnul jak hada. Tyhlety toolbary prohlížeč neskutečně zpomalují, stojí za řadou problémů a denně je lidem likviduju z prohlížečů, protože si stěžují, že jim to jde pomalu, padá to, seká se to apod.

mosoj

Nemám problém. A používám pořád zejména překladač.
Nic jiného v té stránce nechybí než vyhledávácí okénko Googlu. Jinak ho tam nedostanete. Nyní jsem si to vyzkoušel.

Jinak považuji za drzost psát někomu na interní poštu a sám být zablokovaný.
Jsem rád že vás nepotřebuji.

Bedy

Proč safra radíte instalovat něco, co problém vůbec neřeší? Když tomu nerozumíte, tak se do toho nemontujte, přiděláváte akorát starosti. Podívejte se jiná fóra – tam ty toolbary, co si tam lidi natahají, likvidují dnes a denně skoro po stovkách.

Mimochodem, sám moc dobře víte, že mne můžete kontaktovat přes vnitřní poštu, stačí, když si mne přidáte a jinak určitě znáte můj email, tak není problém napsat tam. Ten email je natolik profláklý, že mi tam už lidi píšou automaticky, že mi neposílají vzkazy přes vnitřní poštu.

Pokud jej neznáte, tak je zde: bedy zavináč outlook tečka cz.

Děkuji a jsem s pozdravem.