Pokročilý

Problém v Internetu explorer

http://photo.uloziste.com/…

Zcela mi zmizelo adresní pole, nevíte co s tím?
Doplňuji:
mosoj- píše úplný nesmysl. Jasně je vidět, že to v F11 není, to jsem již vyzkoušel. Ostatní píšou rozumně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mého názoru není prohlížeč spuštěn v celoobrazovkovém režimu, tudíž klávesa F11 pravděpodobně nepomůže (ale mohu se mýlit).

Zkuste kliknout na tu lištu jak je Soubor Úpravy apod. pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Panel příkazů, čímž zmizí ta spodní lišta, která pravděpodobně může překrývat ten panel Adresa.

Jinak bych to asi viděl na obnovení Internet Exploreru - skočte do Start-Ovládací panely-Síť a internet-Možnosti internetu-Upřesnit-Obnovit...
Pokud ještě nemáte nainstalovaný Internet Explorer 11 (Relase Preview), tak ho zkuste nainstalovat. Ke stažení z http://windows.microsoft.com/…
Doplňuji:
Monkeyking - á pan chytrý se nám ozval. Internet Explorer náhodou patří mezi velmi kvalitní prohlížeče. Probuďte se ze snu Internet Exploreru 6!

Další odpovědi:

Stříbrný

Podle toho co jsem našel bych se zkusil podívat do registrů na položku
SOFTWARE\Policies\Microsoft\In ternet Explorer\Toolbars\Restrictions DWORD=NoNavBar

Osobně nemám k dispozici danou verzi SW, tak to neověřím. A bacha, hrabání se v registrech je risk.

Stříbrný

Zkuste v hlavní nabídce vybrat

Zobrazit > Panely nástrojů > Panel Adresa

(Ten poslední se může jmenovat nějak podobně,
už dlouho jsem IE nepoužila.)

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Proč by to byl nesmysl ? Ono to tak nemůže být.
Halt to je něco jiného, tak hledej dál, ale vůbec nevíš význam slova nesmysl.
Rádo se stalo.

Zlatý

mosoj

A co si takhle nainstalovat znovu lištu Google Toolbar ?

Zlatý

Bedy

mosoji, nechtějte, abych Vás přetrhnul jak hada. Tyhlety toolbary prohlížeč neskutečně zpomalují, stojí za řadou problémů a denně je lidem likviduju z prohlížečů, protože si stěžují, že jim to jde pomalu, padá to, seká se to apod.

Zlatý

mosoj

Nemám problém. A používám pořád zejména překladač.
Nic jiného v té stránce nechybí než vyhledávácí okénko Googlu. Jinak ho tam nedostanete. Nyní jsem si to vyzkoušel.

Jinak považuji za drzost psát někomu na interní poštu a sám být zablokovaný.
Jsem rád že vás nepotřebuji.

Zlatý

Bedy

Proč safra radíte instalovat něco, co problém vůbec neřeší? Když tomu nerozumíte, tak se do toho nemontujte, přiděláváte akorát starosti. Podívejte se jiná fóra - tam ty toolbary, co si tam lidi natahají, likvidují dnes a denně skoro po stovkách.

Mimochodem, sám moc dobře víte, že mne můžete kontaktovat přes vnitřní poštu, stačí, když si mne přidáte a jinak určitě znáte můj email, tak není problém napsat tam. Ten email je natolik profláklý, že mi tam už lidi píšou automaticky, že mi neposílají vzkazy přes vnitřní poštu.

Pokud jej neznáte, tak je zde: bedy zavináč outlook tečka cz.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.