Miroslav9930

Nefunguje internet WiFi co s tím dělat?

Dobrý den chtěl bych se zeptat veřejná WiFi funguje mi to domácí WiFi vypadá co s tím dělat? Děkuji za odpověď Vojtíšek

Kdy nefunguje? Upřesněte.

Odpovědi
JežíšKristus

Tak Míra nebo Vojta?

nyjono

Zkus přeformulovat otázku.
Krom toho, zeť ti nefunguje Wi-Fi, což může mít víc důvodů, nechápu, na co se ptáš.
Jakou má tvá domácí Wi-Fi spojitost s veřejnou?

cochee

Hele, Miroslave Vojtíšku, taková chybějící čárka ve větě, neřku-li tři či více, jako u tebe, dokáže naprosto znepřístupnit obsah té věty čtenářům; zde se tak stalo na sto procent.

Dochy

Na tohle Ti těžko někdo odpoví. Je třeba si utříbit myšlenky než pošleš dotaz cizím lidem, kteří neznají ani Tebe ani prostředí u Tebe doma. Chybí informace co je to za sítě, jaký k nim máš vztah, co přesně jde a nejde a mělo by jít.