Littl3

Poradíte, jak vyřešit problém s internetem, ping, výpadky?

Dobrý den, mám problém s internetem, přesněji se jedná o problém ve hře CS:GO, která je hraje právě přes internet, prostě hraju a najednou mi vystřelí ping (odezva) třeba na 500 a hra je nehratelná, a když to není ping tak mi to každých 5 minut napíše na 5s že připojení k internetu vypršelo a po 5s se to nahodí, poskytovateli jsem volal. Žádná změna, nemůže být třeba problém s kabelu ?

Původní neotázka
Problém s internetem, ping, výpadky.

Odpovědi
Dochy

Těch každých 5 minut může mít na svědomí poskytovatel, nebo váš modem či router… Mohlo by jít nastavit.

kolmano

Nevím jestli je to tvůj případ, ale podobné věci jsem dělal bratrovi který hrál a já potřeboval něco stáhnout. Ve chvíli, kdy jsem stahoval mu vyběhnul ping až někam do nebes a po chvíli ho to vykoplo.

A když mě naštval tak jsem si dal stahovat kompletní distribuci debianu :)