Avatar uživatele
anonym

Problém s internetem!

Dobrý den,mám problém s Internetem.Velice často se stane,že ho zapnu a vpravo dole (na liště) mám u Internetu žlutý trojúhelník a internet prostě nefunguje,když dám odstranit potíže (mám Windows 7) napíše mi to server DNS neodpovídá a stále to nefunguje.Proto pak musím stále odpojovat kabely, aby to naskočilo.Nestává se to ejn,když ho zapnu,ale ikdyž na něm normálně pracuji.Děkuji za odpověď.!Nevím co s tím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, www před 4622 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nepomohlo-li nastavení připojení, zkusil bych vše vypnout a odpojit na 10 min modem úplně od sítě. Pak zapnout modem, ne PC, počkat zase cca 10min a pak teprve zapnout PC. Vše je celou dobu propojeno!
Pokud to nepomůže, kontaktuj poslylovatele netu.
Zkušenost, modem (také router) může chtít časem pouhý „restart“, kdy vymaže svoji paměť 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Zkuste si stáhnou program CCleaner (www.ccleaner.com) a zaškrtněte vyčistit DNS.

Pokud to nepomůže, budete muset asi kontaktovat Vašeho Providera (firmu od které máte internet)

taky by možná nebylo od věci kouknout na jejich web do sekce Technická podpora a FAQ zda tam podobný problém není řešen nebo zda se nezměnilo nastavení (čísla serverů DNS)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek