Avatar uživatele
kruttor

Padání Internet Exploreru

Sám od sebe mi začal padat prohlížeč IE9. Nemáte nějaké tipy čím je to způsobeno, dělá to stálo i po restartu PC i vymazání historie.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kamionacka09 před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Navrhoval bych skočit do Start-Ovládací panely-Možnosti internetu-Upřesnit-Obnovit…
Poté navrhuji v Start-ovládací panely-programy a funkce odinstalovat to, co má ve slově toolbar či bar. Často právě tyto toolbary (=nástrojové lišty) stojí za pádem systém. Do systému se dostanou při nepozornosti uživatele při instalaci různých programů.
Dávejte si tedy pozor při instalaci programu, co Vám je nabízeno!
Ještě by možná bylo fajn pro jistotu použít Hijackthis. Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.
Doplňuji:
I Firefox a ostatní prohlížeče dokážou často padat – když jsou zakálené různými doplňky. V drtivé většině případů IE padá kvůli tomu, že je zakálený různými toolbary.
Samozřejmě píšu o novějších verzí IE {8; 9}. Nepíšu o IE6.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

IE padá odjakživa.Také jsem ho měl,než se seknul cca na 15 minut,pak jsem ho smazal.Lepší je mozila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

To je jedna z charakteristik IE, nainstaluj si cokoliv jiného, Firefox, Operu, Google Chrome a budeš mít klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

přeinstaluj ho, jestli nepomůže, změň prohlížeč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

proboha proč používáš IE ? IE je nejlepší prohlížeč … na stáhnutí jiného prohlížeče. já mám operu a jsem spokojenej jinak mozilla a google chrome nejsou nejhorší ale já jsem si nezvykl na to jak je nastaveno stahování, mám radši to jak je u opery

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek