Internet explorer

Dobrý den , nainstaloval sem si internet explorer a teď nemůžu najít ikonku na spuštění , nevíte kde by mohla být ?? (na ploše ani na liště není , není ani v panelu snadne spuštění ani v souboru internet explorer …)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Víš aspoň kam jsi IE uložil? Možná jsi ho jen stáhnul, ale nenainstaloval. Jaký máš OS? Hledej v dokumentech, nejlépe ve složce, do které si ukládáš programy a pokud ho najdeš a máš skutečně nainstalovaný, tak PM a „vytvořit zástupce na ploše“. Jinak pro info – IE 8 je vhodný pro OS XP, IE 9 pro Win 7 a Vista.

Další odpovědi
Michal Kole

Operační systémy tuším, že od Vist ikonky, ale jak se zobrazí bohužel nevím Mám Win 7 a nemůžu to honem najít