Mikynka

Jak poznám jakou máme verzi Internet Explorer?

POtřebuju zjitit jakou máme verzi a popřípadě nainstalovat novější.

Nejlepší odpověď
štamgast

Nápověda->O aplikaci

Další odpovědi
Bedy

Stiskněte Alt a pak klikněte na Nápověda-O aplikaci Internet Explorer.
Pokud máte Windows XP, poslední verze je 8.0
Pokud máte Windows Vista, poslední verze je 9.0
Pokud máte Windows 7, poslední stabilní verze je 9.0, testovací je 10.0
Máte-li Windows 8, aktuální verzi byste tam měla mít nainstalovanou. Poslední stabilní verze pro Windows 8 je 10.

IE stáhnete odsud: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

NickD

Naprosto přesná odpověď. Jen doplním,že Vista a Windows 7 mají v základu nainstalovanou verzi 8
Stejné jako u Medi playeru – standartní nainstalovaná verze je 9,10 a 11 – ale poslední je verze 12.
Po zapnutí Internet exploreru klikněte v pravo na ikonu nástroje a poté na poslední položku – O aplikaci Internet Explorer.