Padá mi uloz.to

Mám problém při stahování na tabletu z uloz.to.
A nic špatně nedělám. Opíšu kód a prohlížeč mi najednou spadne a objeví se plocha tabletu a to ať chci stáhnout cokoliv. Předtím než to začalo dělat tohle, to psalo, že se stahování nezdařilo a to se to ani nezačalo stahovat. Zkoušela jsem to i z jiného prohlížeče než z chromu a výsledek byl stejný. Sestra má stejný tablet (já mám jen trošku jinou verzi) a jde jí to bez problému. Vůbec nechápu, proč to najednou tohle dělá, protože dříve to šlo normálně bez problémů. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji.

Odpovědi
arygnoc

kupujte filmy i hry, nesťahujte nezákonne šírené. a tie si potom pretiahnete do tabletu.
i ten tablet ste musela kúpiť, tiež ste ho neukradla.
Doplňuji:
pokiaľ používate kradnutý software či dielo (film, hudba), ktorým zdieľaná kópia zaiste je (viď zákon o ochrane autorských práv), dopúšťate sa trestného činu podieľnictva (podílníctví).

Podieľnikovi môže byť zabavený nie iba software alebo iné duševné vlastníctvo, ale i technické zariadenie umožňujúce mu toto vlastníctvo používať (počítač, prehrávač, …).

Podieľnik je trestne stíhateľný v takej miere, akoby sa trestného činu dopustil sám.

teda:
sťahovanie nie je trestné.
ale použitie stiahnutého programu, filmu, hudby už trestné je.

Hamon

Trochu jiná verze tabletu může znamenat docela jinou verzi operačního systému (nebo dokonce úplně jiný), nehledě na používané aplikace. Připomnělo mi to Adobe Flash Player, který dokázal shodit prohlížeč, a bylo nutné ho updatovat.

janicka777

a co jiná datová úložiště? tam je to stejné? naposledy jsem stahovala z czshaer.cz nebo datator.cz a soubory jsem stahnula.

pas

arygnoc, jinak jsi normální??!! Stahovat v Česku není žádný trestný čin,tak si ty dementní RADY nech jinam.

arygnoc

pokiaľ používate kradnutý software či dielo (film, hudba), ktorým zdieľaná kópia zaiste je (viď zákon o ochrane autorských práv), dopúšťate sa trestného činu podieľnictva (podílníctví).

Podieľnikovi môže byť zabavený nie iba software alebo iné duševné vlastníctvo, ale i technické zariadenie umožňujúce mu toto vlastníctvo používať (počítač, prehrávač, …).

Podieľnik je trestne stíhateľný v takej miere, akoby sa trestného činu dopustil sám.

teda:
sťahovanie nie je trestné.
ale použitie stiahnutého programu, filmu, hudby už trestné je.

arygnoc

drahý pas – sťahovanie síce nieje trestné (trestné je zdieľanie kópií), ale je nemorálne.
za rohlíky v obchode tiež platíte, prečo nie za filmy?

Hamon

I za to stažení platíme – kompenzace autorům je započítaná do ceny všech datových nosičů, bez ohledu na to, co na to nahraješ. Je to legální? Ano. Je to morální? Řekl bych, že je to stejně morální, jako legální stahování cizích děl.

pas

Ale o tom nebyla otázka, moralisto!!!

arygnoc

akože nie – padá jej sťahovanie z ulož.to, na ktorom je takmer iba nezákonne zdieľané software či iné duševné vlastníctvo.
doporučil som riešiť zakúpením legálneho software či iného duševného vlastníctva.

keby jej to padalo s portálu s free či legálnymi programami (filmami, hudbou), riešenie sa nájde.