Problémy s Operou, nejde restartovat, nevím co teď

po zanutí Opery mi vyskočí tabulka s hlášením že se vyskytl problém a je potřeba prohlížeč restartovat, ale jakmile to potvrdím Opera se restartuje, naskočí ale asi jen na 2 vteřiny a zase spadne. Při dalším pokusu pořád to stejné.
Nevíte jak na to, případně pokud ji odinstaluji neztratím tím veškeré uložené záložky (jsou pro mě velmi důležité) a hesla co mám uloženy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus vrátit systém pomocí bodu obnovení před datum, kdy se to stalo.
Doplňuji:
Chybu by měl odstranit upgrade na 12.14.

Další odpovědi:

Zlatý

Jako první bych zkusil CCleaner. Najdi si tam sekci Opera a zaškrtni cookies, historie, cash a všechno ostatní co uznáš za vhodný. Mohla nastat chyba při ukončování programu a tu nemusí vyřešit ani reinstall prohlížeče. Ccleaner by mohl.

> http://www.stahuj.centrum.cz/…
Doplňuji:
Jo, ještě k těm záložkám, kdyby to vyčištění Ccleanerem nepomohlo, tak v opeře se ukládají tak že najedeš na Opera>Záložky>Správce záložek a pak vybereš Soubor>Exportovat záložky ,ale jestli tě to tam fakt nechá jenom dvě vteřiny, tak jedině zkrátit první krok přez zkratku CTRL+SHIFT+B, pak by se to možná dalo do dvou vteřin stihnout :)

Pokud to ale nestihneš, tak ještě zbejvá nouzovej režim, tam by to mohlo vydržet dýl, a nebo nemuselo padat vůbec, tudíž by sis záložky mohla stihnout uložit, ale i kdyby to nevyšlo ani tam, tak by měly bejt uložený v souboru bookmarks.adr ve složce Document and Settings/JMENO_POCITACE/Data aplikací/Opera/Opera. Z tohohle souboru to pak do nově naisntalované Opery jen importuješ a je hotovo.

Zlatý

Ano, jak již tu někdo psal, tento problém by měl vyřešit update na verzi 12.14 - ke stažení z www.opera.com

Jinak až budete stahovat a instalovta ten CCleaner, tak před stažením ze Stahuj.cz zrušte fajfku u toho Stáhnout také program Lišta Centrum.cz a při instalaci CCleaneru odmítněte instalaci Google Chrome/toolbaru, bude-li to nabízený.

Jinak pro jistotu bych Vás požádal o výpis z programu Hijackthis - ať vyloučíme infekci počítače nebo zahlcení různými zbytečnostmi.

Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a vložte mi sem odkaz anebo mi ho pošlete vnitřní poštou - klikněte na moje uživatelské jméno-Poslat zprávu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.