Problémy s Operou, nejde restartovat, nevím co teď

po zanutí Opery mi vyskočí tabulka s hlášením že se vyskytl problém a je potřeba prohlížeč restartovat, ale jakmile to potvrdím Opera se restartuje, naskočí ale asi jen na 2 vteřiny a zase spadne. Při dalším pokusu pořád to stejné.
Nevíte jak na to, případně pokud ji odinstaluji neztratím tím veškeré uložené záložky (jsou pro mě velmi důležité) a hesla co mám uloženy?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zkus vrátit systém pomocí bodu obnovení před datum, kdy se to stalo.
Doplňuji:
Chybu by měl odstranit upgrade na 12.14.

Další odpovědi
bolak

Jako první bych zkusil CCleaner. Najdi si tam sekci Opera a zaškrtni cookies, historie, cash a všechno ostatní co uznáš za vhodný. Mohla nastat chyba při ukončování programu a tu nemusí vyřešit ani reinstall prohlížeče. Ccleaner by mohl.

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/

Doplňuji:
Jo, ještě k těm záložkám, kdyby to vyčištění Ccleanerem nepomohlo, tak v opeře se ukládají tak že najedeš na Opera>Záložky>Správ­ce záložek a pak vybereš Soubor>Exportovat záložky ,ale jestli tě to tam fakt nechá jenom dvě vteřiny, tak jedině zkrátit první krok přez zkratku CTRL+SHIFT+B, pak by se to možná dalo do dvou vteřin stihnout :)

Pokud to ale nestihneš, tak ještě zbejvá nouzovej režim, tam by to mohlo vydržet dýl, a nebo nemuselo padat vůbec, tudíž by sis záložky mohla stihnout uložit, ale i kdyby to nevyšlo ani tam, tak by měly bejt uložený v souboru bookmarks.adr ve složce Document and Settings/JMENO_PO­CITACE/Data aplikací/Opera/O­pera. Z tohohle souboru to pak do nově naisntalované Opery jen importuješ a je hotovo.

Bedy

Ano, jak již tu někdo psal, tento problém by měl vyřešit update na verzi 12.14 – ke stažení z www.opera.com

Jinak až budete stahovat a instalovta ten CCleaner, tak před stažením ze Stahuj.cz zrušte fajfku u toho Stáhnout také program Lišta Centrum.cz a při instalaci CCleaneru odmítněte instalaci Google Chrome/toolbaru, bude-li to nabízený.

Jinak pro jistotu bych Vás požádal o výpis z programu Hijackthis – ať vyloučíme infekci počítače nebo zahlcení různými zbytečnostmi.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a vložte mi sem odkaz anebo mi ho pošlete vnitřní poštou – klikněte na moje uživatelské jméno-Poslat zprávu.