kocicka83

Nejde mi pripojeni wifi na tabletu, driv to slo. Kde je problem?

Dekuju

Nejlepší odpověď
gecco

Je to jednoduché, máš to:

  1. vypnutý
  2. blbě nastavený
  3. rozbitý

Pro lepší radu poskytuješ příliš málo informací a kafe jsem ještě nedopil – takže věštit z lógru zatím nemůžu…

Takže – co s tím:

  1. přečti si manuál
  2. dej to do ruky někomu, kdo bude vědět aspoň – ´o čem je řeč´
  3. obrať se na servis

Další odpovědi
cochee

Problém může být kdekoliv, když se nechceš přiznat, co jsi vyváděl/-a a co vlastně znamená „nejde“ – ikonka připojení ukazuje nepřipojeno, anebo ukazuje připojeno a přesto se nenačítají stránky? ;) Na jiném zařízení, připojeném ke stejné wifi, internet jede?
@gecco: já už dopil, ale stejně můj lógr mlčí 🙂

Rommart

Pokud jsi určitě nic nepřenastavil, tak zkus tablet restartovat. Pokud ti teda jede router i internet.