JanaViki

Jak vymazat historii v Mozille?

Mám po bratrovi notebook, který se zde díval na: ehm.. ilmy pro dospělé 😁

Když v hledáčku zadám p, najde mi to péčko a to já nechci. Jak mám tedy vymazat tuhle historii? Děkuji

Odpovědi
Odpovědátor

https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/Vy­mazání%20nedáv­né%20historie

anonym

Normálně v menu „historie“ a podmenu "vymazat historii. Toť vše. Naběhne okno, je tam cookies apod., nechto zafajfkované a potvrď. Takto to dělám furt.

anonym

V menu FF Historie – Zobrazit…, pak Vybrat vše a Smazat.
Ale lepšího výsledku dosáhneš, pokud si stáhneš a nainstaluješ Ccleaner (pokud už na počítači není) – např. odsud – http://www.pi­riform.com/ccle­aner/download , necháš v základním nastavení a spustíš čištění – pročistíš tak nejen historii všech prohlížečů, ale i další balast nashromážděný v počítači.

Rabi7

to ji asi nepomuze kdyz chce smazat Historii.

Ctrl + shift + del

Pak dáš Nástroje pak Možnosti Soukromí a tam das neukladat Historii

a pro priste pouzivej Anonymni prohlizeni Ctrl + shift + P ti zapne anonymni zalozku a nic se neuklada ale jen v tom panelu

cochee

moni123 a DC: tomu říkám jít na komára s kanónem 🙂 proč bych mazal historii, když si můžu nainstalovat nový čistý browser, žejo? ;) A proč rovnou nevyhodit počítač do popelnice a koupit nový, ten taky určitě tu historii obsahovat nebude a navíc si můžu vybrat jeho barvičky, že? 😁