patrikkkortu

Jako odstarnit stránku z ,,historie" ?

Když napišete napřiklad www.od tak se vám modře zobrazí odpovědi.cz že ano? nevíte jak se toho u určitý stránky zbavit?
Doplňuji:
omlouvám se má tam byt JAK

Odpovědi
Aznoch

To záleží na tom, jaký používáš prohlížeč, zkus to třeba podle tohoto návodu, na který dávám odkaz.

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/2014/11/­19/jak-odstranit-historii-prohlizeni-internetu/

ptáč

V Nastavení zakážeš Našeptávat při použití adresního řádku. To je našeptávání ze záložek.

Funna

problém je v tom, že nechceš odstraňovat historii z prohlížeče (ta se dá vymazat úplně jednoduše, jak máš např v návodu od Aznocha)…historie je něco jiného…ty chceš, aby se ti netové adresy nezobrazovaly jako odkazy…ale to je princip netových adres…a to v prohlížeči nejde…jde to ve wordu, možná v poště…ale jinak asi ne…

Pepa25

Informace o používaném internetovém prohlížeči by nebyla?