Dot

Jak můžu vymazat skupinu na facebooku?

Založila jsem na facebooku skupinu, kterou bych chtěla vymazat. Nevím ale jak. Poraďte prosím.
Doplňuji:
Při mazání členů se vyskytla zrada. Tři členy nemohu smazat. Dívala jsem se na jejich profily a ani na nich nemají, že by členy byli. Jeden mi tvrdil, že členem není a že se tam nemůže dostat. Obávám se, že když odstraním sebe, tak skupina bude dále existovat a budou se do ní přidávat další lidi, kteří jsou již dávno pozvaní a ještě neodpověděli. Poraďte prosím.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Facebook systém automaticky odstraní skupiny, jakmile budou prázdné (bez členů). Pokud jste vytvořili skupinu, nebo jsou jedním ze skupiny administrátorů, nejjednodušší způsob, jak odstranit skupiny je odstranit všechny členy a pak se odstranit sami.