Falcon

Co dělat s cookies?

Začaly se mi pomalu načítat stránky v Mozille a někde jsem četl,že bych měl vymazat cookies.Ale nevím kde a jak a jak často.A taky jestli mi tam nebudou chybět.Poraďte jestli se mají vymazávat,nebo tam nechávat.Děkuji
Doplňuji:
Pro Michala: A co teda stou přeplněnou schránkou toho cache a co to je?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vyčistit od spywaru programem Ad Aware, nebo jiným jemu podobným.
Nevím jak v Mozile, ale v IE jdou cookies mazat v „nástrojích“ a možnostech internetu".
Raději ale CCleaner a nastavit i smazání cookies. Pokud bych toto nemazal alespoň jednou týdně tak mně již počítač dávno stojí.
Zejména ten spyware zásadně zpomaluje počítač. Pravidelně nacházím několik malware.

Další odpovědi
Tombik

Cookies vám prohlížeč určitě nezpomalují. Jsou to toiž jen uložené informace (viz zdroj). Spíše je to přetíženou sítí, špatným providrem nebo chybou sítě.

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/en­c/cookies.html

Michal Kole

Mohlo by to i být přeplněnou cache v prohlížeči, protože prohlížeč hledá jestli danou stránku už nemá „uloženou“ v cache

Miroslavst

Co dělat s cookies? Já je jím, jsou dobré
http://mariani­na.com/blog/wp-content/upload­s/2007/08/Coo­kies.jpg

anonym

Ge0rge by vám měl pomoct zmenšit velikost ukládání jakési historie. Že si Mozilla bere hodně paměti si stěžuje hodně lidí.