katerinakk

PROBLEM s prohlizecem GOOGLE CHROME. Dokaze nekdo poradit? Diky!

Potrebuji radu. Nekolik mesicu mi Chrome pracoval dobre, nicmene pak, vicemene z niceho nic, prohlizec zacal zlobit. Problem je takovy. Kdyz mam na liste otevreno nekolik zalozek nebo kdyz otevru zalozku novou, jakmile na nejake z nich „pracuji“, kdyz se vratim na zalozku predchozi, ta nereaguje vubec a je zmrazena. Takze ji musim vypnout a pres ctrl shift t otevru znovu, nacez uz se se strankou da hybat atd. Ale jakmile prekliknu na zalozku za, nefunguje opet ta a ja opetne musim pres zavreni a znovuotevreni zalozky. Budu vdecna za radu. Diky

Nejlepší odpověď
Bedy

Tento problém je většinou způsobený nějakým problémovým doplňkem či větším počtem doplňků, než je prohlížeč či vlastně počítač používat.

Navrhuju Google Chrome odinstalovat a vůbec jej nepoužívat, protože odesílá data o Vaší aktivitě – odesílají se data jako například jaké stránky navštěvujete či jaké soubory a odkud stahujete. Taky má často problémy s přehráváním videí na internetu – videa ve vyšší kvalitě se často zasekávají, ačkoliv k tomu není důvod (v jiných prohlížečích na stejném počítači fungují plynule).

Místo Chrome Vám doporučím používat jiný prohlížeč, například Internet Explorer, který je v oblasti bezpečnosti nejlepší podle několika nezávislých testů a též podle nezávislého testu rychlosti je nejrychlejším prohlížečem vůbec.

Pokud jste si však na Chrome opravdu zvykla, tak doporučím prohlížeč Opera, který je Chromu velice podobný, ale prostě nešpehuje a podle mých zkušeností nemá ani tolik problémů, co Chrome.

Nejnovější verzi Internet Exploreru stáhnete z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie
Nejnovější verzi Opery stáhnete z http://www.ope­ra.com/downlo­ad/get/?partner=www&op­sys=Windows

Další odpovědi
Majkl95

ježiš Chome :D blé :x prosimtě dej si tam něco pořádnýho :) jo třeba Firefox nebo toho Explorera :D

anonym

musíš odinstalovat rozšíření a vyčistit minulost

anonym

Majkl95: explorer to myslis vazne?
explorer < safari
safari < chrome
chrome < firefox
firefox je proste nejlepsi :D