Problém s Internetem Explorerem

Dobrý den, mám problém s IE. Pracuje velmi pomalu a na jakékoli stránce se cca po 5ti minutách zasekne a neodpovídá. Viry na počítači nemám, tím to není. Napadlo mě že bych ho odinstalovala a zase nainstalovala, ale nevím jak. Nenašla jsem ho v nabádce programů k odinstalaci. Ani v programech nemá žádný soubor, kterým by se dal odinstalovat. Děkuju za rady ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nebývám tak stručný, ale i tato stručná rada je příhodná ... vyhodit explorer a vyhýbat se tomuto nepovedenému prohlížeči velkým obloukem!

Mnohem kvalitnější prohlížeče jsou:

A/ www.google.com/…

B/ www.firefox.com

//

Konkrétně Chrome je až 100x rychlejší ve srovnání s explorerem pokud jde o vykonávání interpretovaných web aplikací. Nic rychlejšího už neseženete. Ten přechod na něj se u vás imho vyplatí.
Doplňuji:
jinak máte pravdu že je obtížné explorer odinstalovat ... micrsooft si tímto unfair způsobem zajišťuje abyste se jej nezbavila i kdybyste stokrát chtěla. Naštěstí ale můžete alespoň smazat jeho ikonu a používat jiný, bez ohledu že "tam někde" explorer hnije dál.

Je to asi trochu expresivní vyjádření, ale většina lidí od fochu by měla asi velmi podný pohled na věc.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud budete trvat na odinstalování Internet exploreru,tak ovládací panely-přidat,odebrat program-na levé straně vybrat-přidat,odebrat součásti systému,viz link:

Zdroj: http://www.nadapenny.com/viewe r.php?id=t2010344nadap08514290 4160231.jpg

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.