Miru1

Odinstalování Internet Explorer

Chci se zeptat zda jde odinstalovat Internet Explorer když mám Windows Home.Pokud ano prosím o podrobný popis.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Internet Explorer je bohužel nativní součást Windows a bohužel ji odinstalovat nelze.

Evropská unie chtěla po Microsoftu, aby Internet Explorer nedodával s Windows a Microsoft argumentoval, že Internet Explorer je s Windows tak technologicky propojený, že by jej oddělit bylo příliš technicky náročné.

(knihovny Internet Exploreru využívají i jiné části Windows a programy třetích stran )

Další odpovědi
Hlada

Jde zakázat jako výchozí přes okno Přidat nebo odebrat programy > Přístup a výchozí nastavení programů.