Pokročilý

Problémy s internetem

Dobrý den, když najedu do sv´eho Google Chrome zoobrazí se tam: Tato webová szránka není dostupná. Server na adrese .... nelze najít, protože se nezdařilo vyhledávání DNS. DNS je webová služba, která převadí webové stránky na její internetovou adresu. Nejčastější příčinou této chyby je chybějící připojení k internetu nebo nesprávná konfigurace sítě. může být také způsobena tím, že server DNS neodpovídá nebo že prohlížeči Google Chrome brání v přístupu k síti brána firewall.

Stává se Vám to? Co mám teď dělat, internet potřebuji rychle. Wifi jede jak má...
Doplňuji:
Já ale do notebooku žádný kabel nemám ;D používáme wifi

Nejlepší odpověď

Bronzový

Občas se mi to stávalo. Zkus restartovat modem, vypoj a zapoj dráty znovu do PC... A nebo jestli to zvládneš, tak zkus přeinstalovat modem a nastavit znovu v síťových připojeních.. :) Mě to od té doby šlape pořád. :)

Aha, tak prostě restartuj modem...

Další odpovědi:

Zlatý

Skontrolujte si nastavenie káblovej siete. Najčastejšia závada býva ale povolený konektor (káblová koncovka) v pripojení do počítača. skuste vytiahnúť a znova zasunúť.
V prípade wifi to môže byť slabý signál, zle nastavená konfigurácia modemu v počitači a podobne. Kvalita bezdrátového spojenia je závislá aj od počasia.

Zlatý

Já bych si našla jiný prohlížeč, na www.stahuj.centrum.cz je nejstahovanější Mozilla Firefox. Mám OS Win XP a vyhovuje mi IE 8, pro Win 7 se doporučuje IE 9.

Pokročilý

taky sem měl takový problé a žádný prohlížeč mi nešel jenom opera šla jinak nic

Zdroj: http://www.opera.com/download/ languagefiles/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.