Shuffle

Problémy s internetem

Dobrý den, když najedu do sv´eho Google Chrome zoobrazí se tam: Tato webová szránka není dostupná. Server na adrese … nelze najít, protože se nezdařilo vyhledávání DNS. DNS je webová služba, která převadí webové stránky na její internetovou adresu. Nejčastější příčinou této chyby je chybějící připojení k internetu nebo nesprávná konfigurace sítě. může být také způsobena tím, že server DNS neodpovídá nebo že prohlížeči Google Chrome brání v přístupu k síti brána firewall.

Stává se Vám to? Co mám teď dělat, internet potřebuji rychle. Wifi jede jak má…
Doplňuji:
Já ale do notebooku žádný kabel nemám ;D používáme wifi

Nejlepší odpověď
ondra07

Občas se mi to stávalo. Zkus restartovat modem, vypoj a zapoj dráty znovu do PC… A nebo jestli to zvládneš, tak zkus přeinstalovat modem a nastavit znovu v síťových připojeních.. :) Mě to od té doby šlape pořád. :)

Aha, tak prostě restartuj modem…

Další odpovědi
led

Skontrolujte si nastavenie káblovej siete. Najčastejšia závada býva ale povolený konektor (káblová koncovka) v pripojení do počítača. skuste vytiahnúť a znova zasunúť.
V prípade wifi to môže byť slabý signál, zle nastavená konfigurácia modemu v počitači a podobne. Kvalita bezdrátového spojenia je závislá aj od počasia.

Sůwa

Já bych si našla jiný prohlížeč, na www.stahuj.cen­trum.cz je nejstahovanější Mozilla Firefox. Mám OS Win XP a vyhovuje mi IE 8, pro Win 7 se doporučuje IE 9.

leporela22

taky sem měl takový problé a žádný prohlížeč mi nešel jenom opera šla jinak nic

Zdroj: http://www.ope­ra.com/downlo­ad/languagefi­les/