Pokročilý

Přijímačky na gymnázium

Dobrý den,
v pondělí a úterý dělám přijímačky na 2 gymnáziích a u jednoho v pozvánce stojí: "Uchazeči o čtyřleté studium se samými výbornými ze sledovaných předmětů ve všech třech sledovaných klasifikačních obdobích budou po vykonáni testů přijati ke studiu, pokud jejich počet nepřesáhne maximální počet přijímaných žáků. V opačném případě rozhodnou výsledky testů." Jelikož jsem měla samé 1 ve sledovaných obdobích, tak mě zajímá, jak se to bude řešit po zveřejnění výsledků ve středu, pokud budu třeba 150 a berou 90. Nepředpokládám, že se tam bude hlásit 90 lidí se samými 1, a tak nevím, jak postupovat? Mám si tam dát zápisový lístek, i když třeba budu ve výsledcích zrovna kolem toho 150. místa? Děkuji za případné odpovědi.

Doplňuji:
To with.love: Jenže jak poznám, že mě přijali? Co když budu na webových stránkách díky testům až za 90. místem, ale budu přijata díky prospěchu na ZŠ, a to na webu třeba nebude?

Odpovědi:

Pokročilý

zápisový lístek si tam dej, když tě přijmou. když tě nepřijmou tak ti přijde dopis.
Doplňuji:
já jsem to z toho co napsali pochopila tak, že bez přijímaček neberou, že všichni budou dělat přijímačky. jinak by napsali, že buď nemusíš dělat přijímačky, protože tam bylo méně než 90 lidí s tím prospěchem, a nebo je více než těch 90 (což by fakt bylo zváštní :D). a navíc, jestli v tom dopise je i číslo,nebo co si máš vzít s sebou a nebo ja tam dokonce napsané Pozvánka, tak tě zvou k přijímačkám a nevzali tě na orůměr. Tak teda nevím jestli to dobře chápu...ale každopádně s tvým průměrem bych se vůbec nebála, mě to v po i út čeká taky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.