peterd108

Po kolika štamprlích „božkova“ se dá opít?

Po kolik štamprlí božkova se dá opít?

Nejlepší odpověď
Edison

Amatére… To přeci záleží od schopnosti rozkládat alkohol. A to zase na spoustě dalších okolností. Dá se opít po třech pivech, ale jindy vychlemtat třeba litr rumu… A taky se koukni, co likérka božkov vlastně vyrábí, než položíš otázku… Já tak nějak tuším, že máš na mysli jejich rum… Ale i rumů dělá několik… Tak alespoň dobře položit otázku bys mohl.

Další odpovědi
nyjono

Myslíš třeba Vaječného likéru?
To asi tak po cca 1/2 litru. A možná by to ani nestačilo. Možná by ti bylo dřív blbě 🙂

https://www.ko­sik.cz/produk­t/3397-bozkov-vajecny-liker-05l?gclid=Cj0­KCQiAmafhBRDU­ARIsACOKERMaV9KVJoW­x6de7PyWSQCmEN­cKBkXLyr0j46MlY4v4Qpl1Kj­ZLR8uIaAvdQEAL­w_wcB

aliendrone

Nejsem si jist kolik vydržíš, ale v případě Božkovů máš reálnou šanci, že se dřív zebliješ, než ožereš! ;) :D :D

Pochopitelně s čestnou vyjímkou: https://www.ko­sik.cz/produk­t/67659-bozkov-republica-exclusive-38-0-5l?gclid=EAIa­IQobChMIuK2mj4zM3wIV­meR3Ch0iqAtoE­AQYASABEgLbRfD_BwE , tohle se pít dá – žádná jejich obvyklá „bramborovice“! Bacardi to sice není, ale rozhodně se jim to povedlo! Až jsem čuměl, že jsem nucen nějaký soudobý produkt POCHVÁLIT, to se mi často NESTÁVÁ! :)

Keplere, utkvělo na tobě podezření, že jsi v oboru podezřele neznalý, možná že dokonce zakuklený odporný ABSTINENT s tajným posláním škodit ve ctihodné vznešené společnosti! Připrav se na prověrky, protože Republika má 38%!!!

nyjono

aliendrone, a uvedený vaječňák pouze 15% 🙂
A souhlas. Republika se povedla 🙂

aliendrone

Ajajaj! Zdá se, že normální prověrková komise na Keplera postačovat nebude, asi bude třeba expertů z Lubjanky! ;) :D
https://www.ra­dynacestu.cz/ma­gazin/muzeum-kgb/

Edison

Nyjono… bych se pohlil po prvnim panáku… Naštěstí mi krásně vyšla lahvinka destilovaný hrušky (samý zdravý věci) tak blinkat netřeba…