Tiiit

s čím vším se dá míchat vodka?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

se vším :) velmi dobrá je varianta s šampaňským
Doplňuji:
typ ::práskačka:: jsme pili taky, akorát se spritem ;) …rychlá opice

a ještě jsem si vzpoměla na zajímavý nápoj – štrůdl: je třeba zaklonit hlavu na bar, do úst se naleje vodka, trochu jablečného džusu, nasype špetička skořice a cukru a po protřepání (nejlépe celou hlavou :D) je záhodno polknout :)

Další odpovědi
picnimok

vyzkoušel jsem poprvé vodku s kofolou..může to znít „divně“,ale je to skvělé osvěžující pití

iceT

Vyzkoušeno-lední medvěd se tomu říká u nás-zmiňované šampaňské s vodkou,nebo lze použít i Avanti.Dobré,leč rychle leze do palice.
Ač alkoholu neholduju,mě zachutnal Big shock s vodkou,klasiku s pomerančovým džusem asi všichni znají,ale myslím,že nemusí být zlé i jiné příchutě.
A co se kdysi pilo u nás v hospodě-říkali tomu práskačka-do odlivky 0,5 se naleje polovina vodky,doplní se tonikem,sklenička se přikryje dlaní,druhou rukou uchopí a práskne se s tím o stůl.Ihned se nalije do úst dřív něž směs stihne vybublat a vypěnit.Taky dobré,ale taky dobré na rychlého draka.
Taky se u nás pila Krvavá Mery-do dvou odlivek 0,2 se do jedné nalije vodka,do druhé griotka,obě skleničky se uchopí mezi palec,ukazovák a prostředník a zaráz se to vypije.Musí se ovšem dobře zaklonit hlava,jinak si to nalijete do nosu.
A co je hlavní-základem musí být kvalitní vodka,žádnej patok!

arygnoc

šampano, vodka a hezká ženská = výborný erotický zážitek, sexuální výbuch.
pozor, výbušná změs!

anonym

Nebo se zkuste podivat i na nejake koktejly s vodkou. 🙂 -iv-

hanjimka

Asi klasika je s džusem – pomerančovým.Pití mého mládí to jsme si dávaly jako čerstvé 18 v nóbl restauraci.Mňam asi si koupím vodku:-)

jindrichhric

zkuste se podívat na https://www.pa­nalfred.cz/znac­ka/finlandia/
občas mají balení rovnou s džusi a někdy opravdu zajímavé kombinace příchutí
naposledy jsem měl kaktusový džus s vodkou Finlandia
s kámošem tomu říkáme „žabí flus“ :D