Avatar uživatele
Tiiit

s čím vším se dá míchat vodka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanjimka, anonym, pokazdejinak, Kaci001 před 4638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

se vším :) velmi dobrá je varianta s šampaňským
Doplňuji:
typ ::práskačka:: jsme pili taky, akorát se spritem ;) …rychlá opice

a ještě jsem si vzpoměla na zajímavý nápoj – štrůdl: je třeba zaklonit hlavu na bar, do úst se naleje vodka, trochu jablečného džusu, nasype špetička skořice a cukru a po protřepání (nejlépe celou hlavou :D) je záhodno polknout :)

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
picnimok

vyzkoušel jsem poprvé vodku s kofolou..může to znít „divně“,ale je to skvělé osvěžující pití

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Vyzkoušeno-lední medvěd se tomu říká u nás-zmiňované šampaňské s vodkou,nebo lze použít i Avanti.Dobré,leč rychle leze do palice.
Ač alkoholu neholduju,mě zachutnal Big shock s vodkou,klasiku s pomerančovým džusem asi všichni znají,ale myslím,že nemusí být zlé i jiné příchutě.
A co se kdysi pilo u nás v hospodě-říkali tomu práskačka-do odlivky 0,5 se naleje polovina vodky,doplní se tonikem,sklenička se přikryje dlaní,druhou rukou uchopí a práskne se s tím o stůl.Ihned se nalije do úst dřív něž směs stihne vybublat a vypěnit.Taky dobré,ale taky dobré na rychlého draka.
Taky se u nás pila Krvavá Mery-do dvou odlivek 0,2 se do jedné nalije vodka,do druhé griotka,obě skleničky se uchopí mezi palec,ukazovák a prostředník a zaráz se to vypije.Musí se ovšem dobře zaklonit hlava,jinak si to nalijete do nosu.
A co je hlavní-základem musí být kvalitní vodka,žádnej patok!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

šampano, vodka a hezká ženská = výborný erotický zážitek, sexuální výbuch.
pozor, výbušná změs!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nebo se zkuste podivat i na nejake koktejly s vodkou. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Asi klasika je s džusem – pomerančovým.Pití mého mládí to jsme si dávaly jako čerstvé 18 v nóbl restauraci.Mňam asi si koupím vodku:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jindrichhric

zkuste se podívat na https://www.pa­nalfred.cz/znac­ka/finlandia/
občas mají balení rovnou s džusi a někdy opravdu zajímavé kombinace příchutí
naposledy jsem měl kaktusový džus s vodkou Finlandia
s kámošem tomu říkáme „žabí flus“ :D

před 2373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek