BEAES

Míchaný nápoj

Jaký míchaný nápoj s alkoholem vám nejvíce chutná ???

Nejlepší odpověď
kropitko

když už by to muselo být,tak pivo s kofolou,je to dobrý v létě,když je vedro

Další odpovědi
anonym

Kofola+soda+rum.

BENYTA

Jednou v životě se mi poštěstilo mít konzum all-inclusive na Kanárských ostrovech,tedy jsme tehdy ochutnali celý nápojový lístek…Naprostá špička byl sekt s konakem…

Nuk nuk

Mojito. Jinak koktejlům moc neholduju.

dagry

Jakýkoliv, který lahodí oku i chuti.

ten který je

Mne chutná Campari s pomerančovým džusem a s ledem nebo Lambrusco s kousky ovoce a ledem.Obojí dobré v parném létě.

ReHu

Míchané nápoje mám moc ráda.
Naposledy jsem pila Pina coladu – moooc dobre.

SinceX

Kofola s Colou, sice to není alkoholické ale dobré..co se týče alkoholu, nemůžu s ním nic mít..:) Jsem ještě pod hranicí zletilosti..:( Tak si popovídáme až mi bude 18 :))

Máca 2

mám ráda mojito buď alkoholické nebo i nealko je moc dobré,je to jediný nápoj ,který snesu i tři skleničky a nic mi není jelikož alkohol nemusím.Jinak si myslím že je určitě takových nápojů mnoho a mnoho.

Lucimia

Je jich moooc! 🙂 Pár z mnoha – Sex on the beach, pina Colada, Mochito, i klasická „houba“ 🙂

holčička

Mojito je prostě jedinečné,štrůdl,a nebo pina colada.

člověk

mně nejvíc chutná čaj s rumem,bez čaje.