Shady

jaký destilát máte nejradši?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

slivovica

a domácí od má tety ze Svatobořic 😁
Doplňuji:
jeje píšu, jako, kdybych ji zrovna pila :)

Další odpovědi
Hykam

slivovica

Ale musí být kvalitní, né půllitrovku za 120,–

badisko

slivovica

jak kdy… po vodce a slivovici jsem rano OK …po tom zbytku me je rano ouvej…

Nuk nuk

whisky

Doplňuji:
Abych to upřesnila, já destiláty téměř vůbec nepiji. Ale pokud udělám výjimku, pak s pravou skotskou.

Jikra

rum

Rum, neboli Rozumně Uložená Měna z Božkova neurazí!
Pardón, dnes již pouze tzv.Tuzemský.

eRko007

whisky

Pravou whiskey ! :)

Lamalam

whisky

Dobrou Irskou.

gepik

gin

U nás pijeme ovocné pálenky, nejen slivovici ale i z jablek, meruněk, třešní… Ale když ten GIN měl napsáno –1% (mínus jedno procento)

Poklička

whisky

Beer4Real

fernet

cochee

Fernet není destilát a vlastně ani ten rum, přesněji náš tuzemák. Pravý třtinový rum destilátem je. Fenet je likér a tuzemák nevyhovuje ani definici likéru, je to prostě míchaný alkoholický nápoj.