Pokročilý

Který alkohol je nejpříznivější v poměru cena/výkon..? :-D

Nevím jak jinak to popsat, ale zajímá mě nejlevnější alkohol (né zelená ani nic takovýho - čtěte dál) při daným množství. Jestli mě teda chápete. Vím že za 50Kč mám na plese 2 rumy, 2 vodky, ale polovinu Metaxy nebo tak.. Ale jak s co nejmenším počtem peněz dostanu co nejvíc alkoholu a hlavně vysokoprocentního..
Doplňuji:
Čekal sem, že nedostanu odpověď po které toužím i když místama se blýsklo něco ucházejícího.. takže: E 85 ani jiný sračky z benzinky nechcu. Čistej líh taky ne a jestli je samohonka projímadlo tak to snad ani nekomentuju..

Ten absint byl asi nejblíž tomu, na co sem se chtěl zeptat. Jde mi nejspíš o co nejlepší alkohol (ideálně whiskey, ale viděl bych se nejspíš v něčem míchaným), kterej zároveň dobře chutná (sorry ale na líh se mi zrovna sliny nesbíhají).. A aby mi to nevyšťavilo peněženku (to dodávám proto, aby nějakej chytrák nedošel s panákem Chivase za 150,- nebo 12* Metaxou apod. Tak co borci? Vymslíme dohromady něco konstruktivního?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za málo peněz nedostaneš hodně muziky a už vůbec ne kvalitní muziky....

Další odpovědi:

Zlatý

Na plese 50,- za 2 rumy? Kde to je? No jinak když se chceš odrovnat ,tak si dej pár panáků 70% Absintu-z toho se pobleješ,po.ereš a ještě k tomu i poch.iješ.Ty jo,tvoje starosti bych chtěl teda mít :o)
Doplňuji:
Jde ti o to ožrat se a přitom utratit co nejmíň..No, buďto si chceš pochutnat nebo do sebe budeš rvát nějakej blivajs za pár kaček.Buden potřeba abys udělal nějakej kompromis,a pokud ti jde o míchačku,tak Long Island Iced Tea má grády-teda pokud ti to nenamíchá nějaký jelito z výčepu. Recept :

2 cl rum (myšleno rum pravý,né destilát z brambor..Božkov atd)
2cl gin
2cl vodka
2cl tequila
1 lžička cukru
1cl pomeranč.likér(Cointreau nebo Grand Marnier,popř. Triple Sec)
1 měsíček limety(popř.citronu) vymačkat
To vše vyšejkrovat a nalít do longovky na led.
Dolít po okraj colou(záleží na velikosti sklenice,ale dolít max 1 dcl)
Pokud chceš ozdobu,tak limeta,pomeranč.pije se s brčkem

Pokročilý

Samozřejmě na tvou otázku " za nejméně peněz nejvíce alkoholu" je jasná odpověď. kup si v lékárně čistý líh
Doplňuji:
A neb si kup rum STROH ( 80% alkoholu - přičemž destilací lze dosáhnout max hranice cca 82% obsahu alkoholu) nebo jeho levnější imitace v Penny nebo kauflandu. Sliznice ti popálej uplně stejně kvalitně jako originál.

Jedině samohonka.

Bronzový

Kup si dvě Sladké děvky z Tesca a ožereš se jak dobytek ;)

Zlatý

E 85 - koupíš u některých benzinových pump.
Doplňuji:
Tak co borče. Myslíš také na něco jiného než na chlast ?

Pokročilý

nejlevnější alkohol je žádnej alkohol...tvojí prioritu "aby to mělo hodně procent a já se po tom maximálně zřídil" nechápu. A taky nechápu, odkdy se whiska řadí mezi levnej alkohol, když lahev stojí 500 a víc...

Zlatý

Budeš si muset vybrat.
Buď si pochutnáš, třeba i na něčem míchaným, nebo se levně opiješ, ale nepochutnáš si,
Takže otázka je, co bys raději.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.