marek.29

Který alkohol je nejpříznivější v poměru cena/výkon..? 😁

Nevím jak jinak to popsat, ale zajímá mě nejlevnější alkohol (né zelená ani nic takovýho – čtěte dál) při daným množství. Jestli mě teda chápete. Vím že za 50Kč mám na plese 2 rumy, 2 vodky, ale polovinu Metaxy nebo tak.. Ale jak s co nejmenším počtem peněz dostanu co nejvíc alkoholu a hlavně vysokoprocentního..
Doplňuji:
Čekal sem, že nedostanu odpověď po které toužím i když místama se blýsklo něco ucházejícího.. takže: E 85 ani jiný sračky z benzinky nechcu. Čistej líh taky ne a jestli je samohonka projímadlo tak to snad ani nekomentuju..

Ten absint byl asi nejblíž tomu, na co sem se chtěl zeptat. Jde mi nejspíš o co nejlepší alkohol (ideálně whiskey, ale viděl bych se nejspíš v něčem míchaným), kterej zároveň dobře chutná (sorry ale na líh se mi zrovna sliny nesbíhají).. A aby mi to nevyšťavilo peněženku (to dodávám proto, aby nějakej chytrák nedošel s panákem Chivase za 150,– nebo 12* Metaxou apod. Tak co borci? Vymslíme dohromady něco konstruktivního?

Nejlepší odpověď
iceT

Za málo peněz nedostaneš hodně muziky a už vůbec ne kvalitní muziky…

Další odpovědi
mojitek

Na plese 50,– za 2 rumy? Kde to je? No jinak když se chceš odrovnat ,tak si dej pár panáků 70% Absintu-z toho se pobleješ,po.ereš a ještě k tomu i poch.iješ.Ty jo,tvoje starosti bych chtěl teda mít :o)
Doplňuji:
Jde ti o to ožrat se a přitom utratit co nejmíň..No, buďto si chceš pochutnat nebo do sebe budeš rvát nějakej blivajs za pár kaček.Buden potřeba abys udělal nějakej kompromis,a pokud ti jde o míchačku,tak Long Island Iced Tea má grády-teda pokud ti to nenamíchá nějaký jelito z výčepu. Recept :

2 cl rum (myšleno rum pravý,né destilát z brambor..Božkov atd)
2cl gin
2cl vodka
2cl tequila
1 lžička cukru
1cl pomeranč.likér(Co­intreau nebo Grand Marnier,popř. Triple Sec)
1 měsíček limety(popř.ci­tronu) vymačkat
To vše vyšejkrovat a nalít do longovky na led.
Dolít po okraj colou(záleží na velikosti sklenice,ale dolít max 1 dcl)
Pokud chceš ozdobu,tak limeta,pomeran­č.pije se s brčkem

Vseznalek88

Samozřejmě na tvou otázku " za nejméně peněz nejvíce alkoholu" je jasná odpověď. kup si v lékárně čistý líh
Doplňuji:
A neb si kup rum STROH ( 80% alkoholu – přičemž destilací lze dosáhnout max hranice cca 82% obsahu alkoholu) nebo jeho levnější imitace v Penny nebo kauflandu. Sliznice ti popálej uplně stejně kvalitně jako originál.

anonym

Jedině samohonka.

SajmonModer

Kup si dvě Sladké děvky z Tesca a ožereš se jak dobytek ;)

mosoj

E 85 – koupíš u některých benzinových pump.
Doplňuji:
Tak co borče. Myslíš také na něco jiného než na chlast ?

Lakeysha

nejlevnější alkohol je žádnej alkohol…tvojí prioritu „aby to mělo hodně procent a já se po tom maximálně zřídil“ nechápu. A taky nechápu, odkdy se whiska řadí mezi levnej alkohol, když lahev stojí 500 a víc…

terry

Budeš si muset vybrat.
Buď si pochutnáš, třeba i na něčem míchaným, nebo se levně opiješ, ale nepochutnáš si,
Takže otázka je, co bys raději.

Michálek1245

Obvykle nějaký nekvalitní. Tohleto myšlení „ať je to levné a hlavně ať se motám, fakt nechápu“. Já sám už několik let nepiju, protože mi to nechutná. A vím, že kdybych pil, tak právě něco, co mi chutná. Ne něco, nad čím se budu ještě půl hodiny ušklíbat a pak to budu někde v polokleku dávit. Ale tak samozřejmě každého věc, že ano. Já doporučuji sirupy bez alkoholu třeba od https://www.gas­troklub.cz/bar­manske-sirupy/ Ty jsou fakt dobré na nealko drinky. 😉