Anett.S

Jaký alkohol máte nejradši?

Je nutné ještě něco doplňovat? :D

Nejlepší odpověď
badisko

Slivovici domaci 52% jinak pivo 10..12..to je fuk ..kdyz nato prijde tak si v lete dam i v praci pivo bez alkoholu je to lepsi nez tlomolepy..(ochu­cene vody)

Další odpovědi
Orange

Žádný.

Braník

domácí poctivou pálenku
a jinak pivíčko

RyuzakiKate

Pívo samozřejmě, ale né Gambrinus nebo ty chemický šťávičky…
Medovinku, nabízenou štamprlí nepohrdnu, víno mi taky chutná, ale jsem v tomhle hroznej barbar a je mi celkem jedno, co piju, všechno mi to přijde stejný, ale ke krabičáku bych asi neklesla.

anonym

vaječňák, griotku

xylofon15

Božkov .. zelená :)

pizlicka

jsem abstinent,ale jemne omocim rty v baylesu,nebo carolansu.irish cream taky dobry.ty tri jsou spise smetanovo karamelove likery.jak je vajecny konak,tak jsem zkousela i jahodovy,mnam.oh ty kalorie,ale.protoze je hlidam,je ze me abstinent 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.