Omezuje se 300 hodin u více dohod o provedení práce u více zaměstnavatelů?

Ptám se jen na tohle: platí 300 hodin u dpp jen u jednoho zaměstavatele ?
Nebo se hodiny u více zaměstnavatelů s dpp sčítají a nesmí dohromady přesáhnout 300 hodin ?

Nejlepší odpověď
ivzez

Omezení platí pro jednoho zaměstnavatele.

DPP by se sčítaly jen v případě více DPP na různé
druhy práce pro jednoho zaměstnavatele.

Další odpovědi
Malvína

Co je mi známo, tak 300h platí na každou DPP zvlášť.

ivzez

@Malvína:
To jen v případě, že je každá DPP
pro jiného zaměstnavatele.

V případě několika DPP pro jednoho zaměstnavatele
se odpracované hodiny sčítají.

Malvína

Ano, já vím. Chtěla jsem odpověď doplnit, ale byla jste rychlejší…

anonym

A jsme u toho. 🙂 Proto sem tam psal..Ptám se jen na tohle..myslím že Malvína odpověděla dobře, nic víc, nic min…ale oběma děkuji za odpovědi

ivzez

Odpověď Malvíny není úplná, proto není správná.

Ptáte se na oblast práva → zde je důležitá i úplnost a přesnost.