Jaký je limit hodin za rok pro dohodu o provedení práce?

Nejlepší odpověď
1popelka1

150 hodin za kalendářní rok u jednoho zaměstnavatele (zaměstnavatelů může být více)

Další odpovědi
Miroslavst

Jak bylo řečeno, je to 150 hodin. Nikde však není psáno, že hodina práce musí být 60 minut.
Taky nikde není psáno kolik si můžete vydělat-tedy pokud nemáte jiné omezení.
Z uvedeného vyplývá, že pokud vám dá zaměstnavatel za tuto dohodu hodinovou mzdu ve výši 80Kč, po 150-ti hodinách končíte a basta. to je tedy za 8 hodin 640,–Kč (hrubého)Vy však např. odděláte 8 hodin a napíšete do výkazu (samozřejmě s tichou dohodou se zaměstnavatelem), že jste odpracoval(a) 2 hodiny. Zaměstnavatel vám dá 320,–Kč na hodinu a za ty dvě hodiny dostanete 640,–Kč jako za 8 hodin při 80,– za hodinu. chápete? :D