Fugitive

Nějaké zvířátko, které se dá dobře ochočit?

Dobrý den chtěl bych si koupit nějaké zvířátko které se dá dobře ochočit,potkana a podobný potkanům nechci!! :D

Nejlepší odpověď
odik

Překvapivě třeba pes, to jsi nečekal, co? Musíš blíže specifikovat své požadavky …

Další odpovědi
redy

Každý zvířatko potřebuje vedení.Jinak mi napadlo,co takovej plyšák? 🙂

anonym

Nezáleží na zvířeti ale na pánovi. Před pořízením zvířete si něco přečti o výchově, až potom vychovávej zvíře.
Na cvičáku nám říkali „Nejdřív vycvičit pána a až potom psa.“

štamgast

Andulka nebo jiný pták (papoušek), pak taky třeba křeček (snad to nepovažuješ za podobné potkanům).

NelieM

Muž ( dělám si srandu) :DD
Téměř každé zvířátko, když se k němu chováš slušně a staráš se o něj, si vychováš podle svého.