Morčátko123

jaké zvíře se ke mě nejvíce hodí?

Já bych chtěla nějaké zvířátko ale jaké??
Nějaké které se dožije nejméně 4 let. Dá se dobře ochočit. Je mazlivé a roztomilé. A je živé.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jaké asi, jaké asi… Když dáváš takovou nápovědu…:-))
http://nd01.jxs­.cz/923/415/583cf776f5_4­3453055_o2.jpg

Další odpovědi
uccello

To je zapeklitá otázka :)

jiriii

Větnamské Prasátko:-) včera ukazovali jaký to jsou mazlové:-D Ale záleží na co se cítíš, jak finančně tak i časově.
Doplňuji:
A když bude zlobit tak ho ještě ........ mňam:-D

Nikča1994

Těžko poradit, když si o sobě nenapsala více. Zkus začít u něčeho co nezabere moc práce a stupňuj to, každé zvíře se dožije spoustu let, když je o něj řádně postaráno ;)