Zlatý

Vážně uvažuji o fretce.

Ale mám psa ,co všechno musím zařídit než si ji přinesu donů? Sčím bych mněla počítat a kde seženu nějaké čtení o tomto zvířátku ? děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co třeba v knihovně?
Ze souborného katalogu ČR (předmět/klíčové slovo „fretka“):

Fretka/ Hana a Vladimír Motyčkovi (2009)
Fretka jako domácí zvíře : porozumění a správná péče : rady pro správný chov : rádce pro chovatele začátečníky / Petra Nerandžičová
Problematika chovu a chorob fretek / Jiří Svoboda

Další odpovědi:

to si vazne dobre promyslete jsou pritulnejsi zviratka,fretka se da velmi tezce ochocit,trva to dlouho,navic nikdy neztrati svou agresivitu,ja ji mela 5 let a presto me stale kousala

Bronzový

Vím jistě že je možné mít fretku a psa pokud jsou spolu od mala. Nejsem si ale 100% jist jestli ji pes přijme jako cizí, záleží na stáří,rase a charakteru psa. Čtení jako hmotné můžete sehnat v Luxuru na Václavském náměstí (knihkupectví) nebo v jákekoliv jiné pobočce po čr. Občas na toto odborné čtení jen fretkách narazíte i v málém knihkupetví (levné knihy albert apod.) Jinak čtení o fretkách na internetu jsou statisíce,. Stačí zadat www.google.cz a zadat fretka.

Měla jsem fretku (samičku) tři roky..byla ochočená jako pejsek, ale vyjížděla po každém zvířeti, ať bylo velké nebo malé - dokonce i po koňovi.. Jestli se rozhodnete pro samičku, počítejte s tím, že pokud ji nevykastrujete, budete s ní muset chodit každý rok k samci nebo na veterinu, aby jí ukončil říji..fretky jsou v říji tak dlouho, dokud nejsou "oplodněny"..když k tomu nedojde, můžou se vysílit a umřít..nebo nastane falešná březost...a konec je stejný..když se rozhodnete pro samečka a budete ho mít volně v bytě, tak počítejte s tím, že bude všechno značkovat... Sameček smrdí víc než samička...nevadilo mi to, ale kam jsem přišla, byla jsem cítit, a to byla co tři dny koupaná.. Také se snažte hned od malička odnaučit kousání - docela to bolí..naše se to odnaučila a byla velice přítulná..

http://www.fretka.cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.